„Hotel Paradise All Stars”: Julia była w związku będąc w programie? Tylko nam zdradziła całą prawdę!

28 sierpnia 2023
Przez: : M.J

Julia Skrodzka zdecydowanie na długo zapadnie w pamięci widzów Hotelu Paradise. To właśnie ona jako pierwsza uczestniczka w historii tego reality-show wróciła do domu bogatsza o 100 tysięcy złotych, nie dzieląc się wygraną ze swoim programowym partnerem. Zraniony Grzesiek po zakończonym show zarzucił Julii, że ta nie była z nim szczera, bo poza murami Hotelu Paradise czekał na nią chłopak. Ile w tym prawdy? Julia wszystko nam zdradziła.

Finał Hotel Paradise All Stars

28 sierpnia na naszych ekranach pojawi się już 7. edycja Hotelu Paradise. Wciąż jednak nie milkną echa na temat gwiazdorskiej edycji tego reality-show. W All Stars wystąpili uczestnicy poprzednich sezonów, a wśród nich Julia Skrodzka, która zdecydowanie stała się jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek tego programu.

Przypomnijmy, że Julia będąc w kolumbijskim hotelu stworzyła parę z Grzegorzem Głuszczem, z którym dotarła aż do finału. Decyzją pozostałych uczestników stanęli na Ścieżce Lojalności, gdzie Julia zdecydowała się rzucić kulą na polu 100 tysięcy złotych. Chwilę po rzucie wytłumaczyła, dlaczego zdecydowała się na taki krok, zostawiając tym samym swojego programowego partnera z niczym.

Teraz w rozmowie z Obcas.pl Julia wróciła wspomnieniami do tamtej chwili. Jak przyznała, nie planowała takiego zakończenia. Niemniej jednak to, co wydarzyło się podczas jej pobytu w Hotelu Paradise pozwoliło jej podjąć taką, a nie inną decyzję.

“Nie planowałam na początku nic. Oczywiste jest to, że każdy pojechał tam chyba raczej wygrać niż nie 🙂 Natomiast to, co dzieje się na miejscu może mocno wpłynąć na nasze decyzje” – zdradziła dla Obcas.pl.

Po czym dodała:

To jest „Hotel Paradise”, tu można było podjąć wybór. Więc też wybrałam wybór, jaki był słuszny.”

Nie da się ukryć, że programowy partner Julii miał do niej duży żal. Co więcej, po zakończonym show zarzucił swojej byłej już partnerce, że ta będąc w programie miała chłopaka. Ile w tym prawdy?

ZOBACZ TAKŻE: „Hotel Paradise All Stars”: Grzegorz ostro o Julii. Twierdzi, że miała chłopaka będąc w programie!

Julia była w związku będąc w Hotelu Paradise?

Zdecydowaliśmy się zasięgnąć informacji u źródła. Jak przyznała Julia w rozmowie z Obcas.pl, będąc w Hotelu Paradise nikt w Polsce na nią nie czekał. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości.

“Nie, nie byłam w żadnym związku i są to absolutnie brednie. Żaden zdrowo myślący facet by czegoś takiego nie zniósł”’.

Nie da się ukryć, że ponowny udział Julii Skrodzkiej w programie przysporzył widzom wielu emocji. Już 28 sierpnia zobaczymy kolejną edycję tego reality-show. Czy i tym razem któryś z uczestników zdecyduje się na rzut kulą?

Źródło: Obcas.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej