O tej funkcji Facebooka nie wiecie! Tak sprawdzisz, kto cię odrzucił ze znajomych

27 lutego 2023
Przez: : obcas

O tej funkcji Facebooka nie wiecie! Jak się okazuje, rzeczywiście da się tam sprawdzić, które z osób nas odrzuciły i nie przyjęły zaproszenia do grona znajomych. To bardzo łatwe i nie trzeba do tego używać żadnych płatnych aplikacji, a od takowych aż się roi. Wystarczy wejść w jedną z opcji, która wszystko nam zdradzi. Jak to zrobić? Szczegóły znajdziecie poniżej.

O tej funkcji Facebooka nie wiecie! Tak sprawdzisz, kto cię odrzucił ze znajomych

Ostatnimi czasy o Facebooku jest bardzo głośno. Wszystko ze względu na doniesienia, jakoby portal miał wprowadzić pewne opłaty. Co ciekawe, nie należałyby one do najtańszych, jednak mają nie być obowiązkowe dla każdego. Według niektórych źródeł, firma zastanawia się nad tym, jak zrekompensować spadek przychodów związany z wprowadzeniem nowych regulacji dotyczących prywatności użytkowników.

Jeśli Facebook faktycznie wprowadziłby opłaty za korzystanie ze swojej platformy, byłby to przełomowy moment w historii serwisu. Od samego początku istnienia, Facebook był darmową platformą finansowaną przede wszystkim z reklam. Dopóki strona jest jednak w pełni darmowa, warto przetestować jej wszystkie funkcje. A okazuje się, że o istnieniu niektórych z nich, wiele osób nie ma pojęcia. Należy do nich choćby taka, dzięki której sprawdzimy, które osoby odrzuciły nasze zaproszenia do grona znajomych. Jak to sprawdzić? Okazuje się, że taką możliwość oferuje sam Facebook. Nie trzeba zatem instalować żadnych dodatkowych i często płatnych aplikacji.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle zapłacisz teraz za cheesburgera w McDonald’s! Podwyżka ceny to już fakt

Kto odrzucił cię ze znajomych na Facebooku? Sprawdzisz na komputerze i na telefonie

Sprawdzenie kto na Facebooku nie przyjął naszego zaproszenia lub je odrzucił, jest naprawdę banalne. Na komputerze wystarczy kliknąć w ikonkę “znajomych”, którą znajdziemy w lewym górnym rogu ekranu. Później należy wejść w kartę “zaproszenia do znajomych”. Właśnie tam znajdziemy zakładkę “wyświetl wysłane prośby”. Po kliknięciu wszystko staje się jasne, a naszym oczom ukazują się osoby, które zignorowały naszą prośbę.

Wszystko sprawdzimy również w telefonie. W aplikacji wystarczy nacisnąć ikonkę naszego profilu, zakładkę “znajomi” i “zobacz wszystkie”. Później w prawy górnym rogu należy stuknąć trzy kropeczki, po czym trzeba wybrać opcję “wyświetl wysłane zaproszenia”.

źródło: o2.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej