Oblał egzamin na prawo jazdy 162 razy. Powinien dać sobie spokój?

5 grudnia 2019
Przez: : obcas

Oblał egzamin na prawo jazdy 162 razy! Wielu zadaje sobie pytanie – czy to już nowy rekord? Zatrważająca statystyka pochodzi z Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Kierowców w Piotrkowie Trybunalskim. Jeden z kursantów w tymże mieście, charakteryzuje się niesamowitym zaparciem, lecz jak mówią nieco bardziej złośliwi – także nikłymi umiejętnościami i wiedzą dotyczącymi prowadzenia pojazdów.

Oblał egzamin na prawo jazdy 162 razy! Nieprawdopodobne statystyka z Piotrkowa Trybunalskiego

Pamiętacie czasy zdawania swojego egzaminu na prawo jazdy? Niemal zawsze wiąże się to z ogromnym stresem, przez co często kończy się to kilkukrotnym podejściem do uzyskania pożądanego dokumentu. Jednakże mało jest osób, które charakteryzują się tak wielkim zacięciem, jak pewien mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego. Okazało się bowiem, że do egzaminu na prawo jazdy podszedł on już… 162 razy! Co ciekawe, mowa jedynie o teorii. Internauci zachodzą w głowę co się stanie, gdy śmiałek ten w końcu usiądzie za kierownicą auta.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNA WIELKA SPORTOWA IMPREZA W POLSCE JUŻ ZA 2 LATA! POLSKA ZORGANIZUJE MĘSKIE MISTRZOSTWA EUROPY W SIATKÓWCE

Internauci zachodzą w głowę – czy taka osoba, jeśli w końcu zda, nie będzie stwarzać zagrożenia na drodze?

Jak donosi portal rmf24.pl, mężczyzna walczy o odzyskanie uprawnień do kierowania, które w przeszłości stracił. Jednakże, jak widać, nie jest to wcale łatwym zadaniem.

Internauci zachodzą w głowę, czy osoba taka – gdy w końcu zda egzamin – nie będzie zagrożeniem dla innych kierowców. Swego czasu głośno było także o starszej kobiecie, która również biła rekordy w liczbie niezdanych egzaminów. Wtedy pojawiły się te same wątpliwości. Być może problem rozwiązałby limit możliwych podejść do zdawania prawa jazdy.

źródło zdjęcia: info-car.pl

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej