Połącz się z nami

Odchodzi z „Tańca z gwiazdami”! Jest oficjalne oświadczenie!

News

Odchodzi z „Tańca z gwiazdami”! Jest oficjalne oświadczenie!

A jednak! Michał Malitowski niestety zrezygnował z sędziowania w programie „Taniec z gwiazdami”. W tej sprawie wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnił, co jest powodem tej decyzji.

Ostatnio pisaliśmy o nieobecności tancerza na miejscu czwartego sędziego podczas premierowego odcinka show „Taniec z gwiazdami”. Menadżerka Michała Malitowskiego poinformowała wtedy, że tancerz uległ poważnej kontuzji i nie mógł wziąć udziału w pierwszym odcinku. Fani mieli nadzieje, że stan jurora się polepszy i jeszcze zobaczą go w tej edycji show.
Jednak niestety, ziścił się najgorszy scenariusz. Polsat podał informacje, że tancerz nie powróci na fotel jurora w tym sezonie, a sam Malitowski wydał oficjalne oświadczenie o rezygnacji z funkcji jurora „Tańca z gwiazdami”:
„ Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii. 
Jestem wdzięczny za wszystkie dobre myśli i wsparcie. 
Rodzinie, szczególnie Joannie dziękuję za codzienną motywację. Dziękuję i pozdrawiam taneczną społeczność Dansinn oraz ekipę, uczestników i publiczność Tańca z Gwiazdami. 
Podczas mojego okresu rekonwalescencji, w sprawach związanych z zawodowymi zobowiązaniami, proszę kontaktować się z Joanną. W pozostałych kwestiach w Polsce, proszę o kontakt z moją PR manager Agatą Laskowską”
– napisał tancerz.


To wielka strata dla programu, oceny Malitowskiego były najbardziej merytoryczne i ciężko będzie zastąpić go kimś innym. Widzowie są ciekawi, kto zasiądzie w fotelu na miejscu Michała, jednak produkcja póki co nie zdradza tych szczegółów. Całkiem możliwe, że w tej edycji jury pozostanie trzyosobowe.
O wszystkim dowiemy się już w piątek!
Jesteście ciekawi kolejnego odcinka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry