Połącz się z nami

Odchudzona Gosia Andrzejewicz jest nie do poznania! Szokująca metamorfoza!

Zdrowie i dieta

Odchudzona Gosia Andrzejewicz jest nie do poznania! Szokująca metamorfoza!

Gosia Andrzejewicz pochwaliła się zdjęciem po zrzuceniu paru dobrych kilogramów. Musimy przyznać, że piosenkarka nigdy jeszcze nie wyglądała tak jak teraz! Jej metamorfoza jest naprawdę godna podziwu, a dokonała tego bez żadnej konkretnej diety! Zobaczcie jej sposób na walkę z kilogramami!

Gosia Andrzejewicz swoje lata wielkiej popularności ma już za sobą, jednak nie można powiedzieć, że całkowicie zniknęła ze sceny. Zadebiutowała w 2004 roku wydając swój pierwszy krążek Gosia Andrzejewicz. Jej utwór Pozwól żyć otworzył jej drzwi do świata show-biznesu i stał się ogólnopolskim przebojem. Do 2019 roku wydała już pięć studyjnych albumów. Przeboje takie jak: Trochę ciepła, Słowa, czy Otwórz oczy,znało na pamięć wiele osób.

Pomimo tego, że piosenkarka nieco odsunęła się w cień, nadal możemy oglądać ją na scenie, a jej trasy koncertowe gromadzą naprawdę sporo ludzi. Na jej profilu na Instagramie chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z koncertów. Na zdjęciach możemy zaobserwować, jak wielką przeszła metamorfozę przez te wszystkie lata!

Odchudzona Gosia Andrzejewicz to inna osoba!

Ostatnie zdjęcie, które udostępniła Andrzejewicz nie pozostawia złudzeń, że mocno wzięła się za siebie. Piosenkarka nie przypomina Gosi którą wszyscy znamy sprzed lat. Na kolażu zdjęć, możemy zobaczyć, że pozbyła się wielu zbędnych kilogramów. Jak sama przyznała, mogłoby być ich jeszcze więcej, gdyby nie to, że uwielbia jeść i nie po drodze jej z rygorystycznymi dietami. Trzeba również dodać, że piosenkarka dokonała tej niesamowitej metamorfozy w zaledwie 3 miesiące!

„Te dwa zdjęcia dzieli tylko 3 miesiące i sama nie mogę się nadziwić, że w tak krótkim czasie udało mi się z pomocą @kamilgrochalski (DZIĘKUJĘ CI )zmniejszyć o 14 cm w pasie ?”

Gosia wzięła się za siebie nie dlatego, że miała kompleksy z powodu swojej figury. Jak napisała chciała udowodnić pewnej osobie, że jak się tylko chce to można wiele osiągnąć!

„Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała. Nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce to można osiągnąć bardzo wiele ?. Poza tym chciałam mieć lepszą kondycję na koncertach oraz móc dźwigać ciężkie torby z zakupami bez zadyszki?”

Na koniec dodała, że ma nadzieję iż jej przemiana pomoże zmotywować chociaż jedną osobę do podjęcia walki ze swoimi słabościami.
Fani piosenkarki nie kryją zachwytu z jej nowej sylwetki. Jak możemy się również dowiedzieć, w 3 miesiące Andrzejewicz zgubiła około 7 kilogramów, co jest imponującym wynikiem!

Jak widzimy, treningi personalne są Gosi przepisem na sukces. My jej serdecznie gratulujemy osiągnięcia takich rezultatów w tak krótkim czasie!

A Wam jak podoba się odchudzona Gosia Andrzejewicz? 

Więcej zdjęć Gosi Andrzejewicz znajdziecie TUTAJ!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry