Połącz się z nami

Odchudzona Skrzynecka w obłędnej sukience zachwyca na Telekamerach 2020!

Moda i uroda

Odchudzona Skrzynecka w obłędnej sukience zachwyca na Telekamerach 2020!

3 lutego wręczone zostaną statuetki Telekamer 2020. Z tej okazji na gali pojawiła się m.in. Katarzyna Skrzynecka. Odchudzona Skrzynecka w obłędnej sukience zachwyca na Telekamerach 2020!

Telekamery 2020- nominowani

Telekamery 2020 w tym roku odbywają sie 3 lutego w teatrze Polskim w Warszawie. W tym dniu wręczone zostaną statuetki za osiągnięcia telewizyjne. W tym roku nagrody przyznane zostaną w 10 kategoriach: Aktor, Aktorka, Serial. Serial fabularno- dokumentalny, Program rozrywkowy, Juror, Osobowość Telewizyjna, Prezenter informacji, Prezenter pogody, Komentator sportowy. Wśród nominowanych są wybitne nazwiska znane z telewizji oraz tytuły najlepszych seriali i programów rozrywkowych. 

Taka uroczystość jest świetną okazją do publicznego wyjścia, a co się z tym wiąże, włożenia na siebie niecodziennych ubrań, niebanalnego makijażu i idealnie ułożonych włosów. Z pewnością gala Telekamer oprócz świetnego widowiska będzie również plejadą rewelacyjnie wystylizowanych gwiazd. Czerwony dywan będzie obfitował w obłędne kreacje.

Odchudzona Skrzynecka w obłędnej sukience zachwyca na Telekamerach 2020!

Jedną z nominowanych w kategorii Juror jest Katarzyna Skrzynecka. Gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie w Teatrze Polskim wraz ze swoim mężem Marcinem Łopuckim. Oprócz tego, że aktorka nominowana jest w kategorii juror, to o nagrodę Telekamery 2020 walczy również program, w którym Skrzynecka ocenia uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Kasia od razu zwróciła uwagę fotoreporterów. Skrzynecka ubrana jest w długą, połyskującą, srebrną sukienkę z marszczeniem na brzuchu. Oprócz obłędnej kreacji uwagę przykuwa jej nowa fryzura. Gwiazda ostatnio skróciła włosy i teraz zaprezentowała nową fryzurę z podkręconymi włosami do ramion. Warto również zwrócić uwagę na świetną sylwetkę aktorki. Gwiazda ostatnio sporo schudła i od jakiegoś czasu zachwyca swoją nową figurą. Kasia jakiś czas temu zdradziła co przyczyniło się do utraty zbędnych kilogramów. wyznała, że to wszystko dzięki diecie warzywno- owocowej.

Transmisja na żywo rozpocznie się już za kilka chwil na antenie TVPuls!

Myślicie, że Kasia ma szansę na zdobycie Telekamery 2020 w kategorii Juror?

Trzymam mocno kciuki!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry