Połącz się z nami

Odejście Ani i Matta rozzłościło widzów! [Hotel Paradise]

odjescie ani i matta

Rozrywka

Odejście Ani i Matta rozzłościło widzów! [Hotel Paradise]

W ostatnim odcinku jedna z najbardziej lubianych par reality-show musiała pożegnać się z szansą na wygraną. Odejście Ani i Matta rozzłościło widzów.

Dlaczego internauci uznali, że Ania i Matta nie powinni opuszczać programu? Czy faktycznie decyzja ta była niesprawiedliwa?

Wielki finał programu „Hotel Paradise” zbliża się wielkimi krokami. Dokładnie 24 lutego rozpoczęła się emisja pierwszego sezonu kontrowersyjnego reality-show, który od początku wzbudzał wśród widzów duże emocje. Single i singileki, którzy muszą łączyć się w pary, już od kilku tygodniu walczą o główną wygraną, a przy okazji przeżywają jedną z największych życiowych przygód.

Jedna z par, która jeszcze do niedawna miała okazje występować w programie „Hotel Paradise”, była Ania i Matt. Osoby te nie pojawiły się w show już w pierwszym odcinku a dopiero po jakiś czasie. To Ania uratowała Matta przed opuszczeniem rajskiego hotelu i od tego momentu tworzyli naprawdę zgrany duet.

Chociaż początkowo oboje zastrzegali, że między nimi jest tylko czysty układ, przed innymi współmieszkańcami udawali, że połączyło ich coś więcej. Kilka tygodni przebywania w swoim towarzystwie sprawiło jednak, że tuż przed zakończeniem rywalizacji dziewczyna zaczęła czuć coś więcej do Matta, niestety bez wzajemności.

Odejście Ani i Matta rozzłościło widzów

Wielki finał „Hotelu Paradise” czekać będzie na widzów już w najbliższy piątek 17 kwietnia. Jeszcze do wczoraj w rywalizacji uczestniczyło aż sześć par, ale wyłącznie dwie mają szansę zawalczyć o główną wygraną. W związku z tym we wczorajszym odcinku jedna z par musiała odpaść. Uczestnicy przechodzili test wiedzy o sobie samych i niestety najgorzej poszło Ani i Mattowi, którzy mieli najmniej poprawnych odpowiedzi.

Odejście Ani i Matta rozzłościło widzów, którzy nie spodziewali się, że tak silna para nie znajdzie się w finale.

„Szkoda.. zostali ci, którzy juz odpadli i nie zasługują na wygrana. żenada. Fajna para odpadla;/”

„Najlepsza para odpadła….szkoda”

„Szkoda bo naprawdę super para była z nich”

Przypominamy, że jeszcze niedawno internauci zarzucali produkcji „Hotelu Paradise” ciągłe powroty uczestników, którzy teoretycznie już wcześniej opuścili rajski hotel.

Jak myślicie, kto dziś pożegna się z przygodą i opuści „Hotel Paradise”? Z pewnością na widzów czekać będą duże emocje!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry