Odpadła z programu, a miała być agentem!? Nieoczekiwani goście w 11. odcinku „Agent Gwiazdy”!

9 maja 2019
Przez: : M.J

To był już 11. odcinek programu Agent Gwiazdy i o wygraną walczyła już tylko piątka uczestników. Jak zawsze nie brakowało wielkich emocji, a tym razem produkcja miała dla gwiazd biorących udział w show ogromną niespodziankę! Co takiego się wydarzyło i dlaczego odpadła z programu faworytka do miana tytułowego Agenta? Zobaczcie!

Zadania w programie Agent Gwiazdy

W tym odcinku na uczestników czekały jak zawsze trzy zadania. Dwa z nich odbyły się w pięknej miejscowości „Casillas del Angel”, lecz tym razem Kinga nie czekała na uczestników z kolejnym zadaniem, ale ze smakowitą niespodzianką.

Na samym początku rozegrała się walka o immunitet! Uczestnicy leżeli na hamakach, a w dłoni trzymali kulę z wodą. Konkurencję wygrał Misiek Koterski, który trzymał w dłoni kulę najdłużej i tym samym zdobył przez wszystkich upragniony immunitet.

W następnym zadaniu uczestnicy programu musieli zasiąść przy stole do wspólnego posiłku. Dużym zaskoczeniem było to, że obiad był przygotowany przez ich najbliższych i było to doskonałą okazją do polepszenia atmosfery w grupie, jak i zarobienia pieniędzy. Jednak nic nie mogło dorównać temu, kiedy uczestnicy spotkali się ze swoimi rodzinami! Bliscy gwiazd, mieli za zadanie przygotować ten posiłek, a uczestnicy odgadnąć, kto jest autorem potraw. Udało się to wszystkim z wyjątkiem Angeliki Muchy, a grupa wygrała 4 tysiące złotych. Jednak punktem kulminacyjnym odcinka była możliwość spędzenia czasu z najbliższą osobą. Polały się łzy wzruszenia. Marysia Sadowska w końcu mogła przytulić swoje dzieci, a Misiek Koterski rzucił się w ramiona swojej ukochanej Marceli Leszczak.

Ostatnim zadanie odbyło się w regionie „La Olivia”. Kinga kazała wytypować grupie najbystrzejszą osobę, więc padło na Damiana Kordasa. Miał on za zadanie obstawić pieniądze ze wspólnej puli, a pozostali uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Za pomocą dostępnych gadżetów mieli przekazać Damianowi szyfr do kłódki. Zadania nie udało się im wykonać, a grupa straciła 5 tysięcy złotych.

Kto odpadł z programu?

Żeby tradycji stało się zadość, uczestnicy napisali test wiedzy o Agencie. Jednak Kinga przed ogłoszeniem wyników kazała grupie przynieść swoje pamiętniki, które dostali na początku programu. W następnym odcinku zapewne będą mogły zmienić one właściciela.

Z testem wiedzy najgorzej poradziła sobie niestety Angelika Mucha, która przez wiele osób była typowana na tytułowego „Agenta”.

Zobacz także: Angelika Mucha pokazała odważne zdjęcie!

Podczas tego testu na stół swoje immunitety położyli Misiek Koterski i Damian Kordas, którzy zagwarantowali sobie udział w następnym odcinku. „Agent Gwiazdy” zbliża się ku końcowi i ostatnie odcinki na pewno będą warte waszej uwagi!

Macie swoje typy na tytułowego „Agenta”? A może to właśnie Angelika Mucha była waszą podejrzaną?

Źródło: Instagram Agent Gwiazdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz