Połącz się z nami

Odpadli, a mieli wygrać „Taniec w gwiazdami”! Zażenowana Pavlović po ogłoszeniu wyników!

Rozrywka

Odpadli, a mieli wygrać „Taniec w gwiazdami”! Zażenowana Pavlović po ogłoszeniu wyników!

Półfinałowy odcinek  „Tańca z gwiazdami” za nami! Znamy już pary, które wystąpią w finale tej edycji! Wielu inaczej wyobrażało sobie finał! Kogo zobaczymy w ostatnim odcinku programu, a kto musiał pożegnać się z show na ostatniej prostej?

Półfinałowy odcinek bez wątpienia należał do jednego z najbardziej emocjonujących. To dzisiaj mieliśmy poznać dwie pary, które zawalczą w finale „Tańca z gwiazdami”. Półfinal obfitował w przeróżne tańce, od standardów po tańce współczesne. Dzisiejsze rozgrywki podzielona na dwa etapy. W pierwszym etapie, po wykonaniu dwóch tańców przez każdy z duetów, poznaliśmy parę, która jako pierwsza przeszła do wielkiego finału. Widzowie wybrali, że to Joanna Mazur i Jan Kliment powinni zawalczyć o Kryształową Kulę.

W drugim etapie, w dogrywce wzięły udział dwie pary, Gimper i Natalia Głębocka oraz Macademian Girl i Rafał  Maserak, którzy wykonali tańce, które już mieli okazje tańczyć we wcześniejszych odcinkach. Obydwóm parom poszło znakomicie. Nawet Gimper dostał pochwalne komentarze. Jury uznało, że był to jego najlepszy taniec w tym programie. Jednak Tamarze i Rafałowi poszło jeszcze lepiej i za taniec w dogrywce otrzymali maksymalną ilość punktów.

Po zsumowaniu wszystkich tańców, ostatecznie tablica tak się przedstawiała:

Tamara i Rafał – 87 punktów

Gimper i Natalia –56 punktów

 Jak co tydzień decydujący głos mieli jednak widzowie i to oni postanowili, że o Kryształową Kulę powinni zawalczyć Gimper i Natalia Głębocka. Wyniki głosowania widzów wprawiły w osłupienie jury, które nie kryło zażenowania. Iwona Pavlović przez długi czas siedziała bez ruchu i kiwała głową nie dowierzając. 1 To Tamarę uważano za faworytkę tej edycji!

Za tydzień w finale w tanecznych rozgrywkach zobaczymy Joannę Mazur i Jana Klimenta oraz Gimpera i Natalię Głębocką.

Kto wygra Kryształową Kulę? Tu możemy się jeszcze nieźle zaskoczyć!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry