Połącz się z nami

Odszedł aktor Krzysztof Kalczyński. Anna pięknie pożegnała ojca!

odszedł aktor Krzysztof Kalczyński

News

Odszedł aktor Krzysztof Kalczyński. Anna pięknie pożegnała ojca!

10 września odszedł aktor Krzysztof Kalczyński. O jego śmierci poinformowała poprzez media społecznościowe jego córka, prezenterka TVN Anna Kalczyńska. Zobaczcie, jak pięknie pożegnała tatę!


Kalczyński urodził się 4 maja 1937 roku w Poznaniu. Bez wątpienia był cenionym polskim aktorem filmowym i teatralnym, absolwentem krakowskiej PWST. Dlatego mogliśmy go widywać zarówno na deskach teatru, jak i na dużym oraz małym ekranie. W ostatnim czasie z pewnością został zapamiętany przez widzów serialu „Klan”, gdzie wcielał się w rolę ojca serialowej Zyty. Prywatnie zaś był mężem aktorki Haliny Rowieckiej oraz ojcem prezenterki Anny Kalczyńskiej, dziennikarza Filipa Kalczyńskiego i Marii Kalczyńskiej.

Zmarł 10 września 2019 roku w wieku 82 lat. O tym, że odszedł aktor Krzysztof Kalczyński poinformowała jego córka Anna za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Anna Kalczyńska pożegnała tatę

W związku z tym, Kalczyńska zamieściła na swoim profilu na Facebooku emocjonujący wpis, chcąc pożegnać godnie tatę. Na Instagramie dodatkowo opublikowała pod zdjęciem wzruszający wiersz.

Tak napisała Anna:


„Drodzy Przyjaciele,
Mój ukochany Tata odszedł dziś rano.
Kto Go znał, wie, że był chodzącą życzliwością, emanujący ciepłem i humorem. Dla mnie – był miłością, wsparciem, samą czułością. Przed pierwszym dniem szkoły, przed egzaminami, przed ołtarzem, przy każdej ważnej okazji ściskaliśmy się za piąty paluszek. Tak też było wczoraj

Jak wiecie napisał nam książkę, żebyśmy o niczym ważnym i zabawnym w jego życiu nie zapomnieli.

Jakby przeczuwał, że jego dni są policzone. To było wspaniałe życie, myślę, że niebo jest od dziś bardziej kolorowe. 
Tylko nam tu wszystkim bardzo smutno..
Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa pocieszenia i wsparcia.”

Link do profilu na Facebooku TUTAJ!

Bez wątpienia Krzysztof Kalczyński był wyjątkową postacią, szczególnie dla swoich najbliższych. Dlatego również żona Filipa Kalczyńskiego, Zuzanna postanowiła zamieścić osobisty wpis na Instagramie.

Tak napisała:


„Dziś odszedł mój wspaniały Teść, Tata – Krzysztof Kalczyński. Człowiek miliona anegdot, niespożytej energii i dowcipu, wspaniały Tata ale tez Dziadek. Będzie nam Go bardzo brakowało ? Mam to szczęście, że mieszkam z kilkoma klonami Taty – ten urok, poczucie humoru, odwaga, kreatywność to bardzo Kalczyńskie cechy?? Dziękuje Tato za to i za Twoje ogromne ❤️ … „

My dołączamy do licznych kondolencji, wyrażając tym samym najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry