Połącz się z nami

Odwołano audycję Agnieszki Woźniak-Starak – powodem koronawirus

Odwołano audycję Agnieszki Woźniak-Starak

News

Odwołano audycję Agnieszki Woźniak-Starak – powodem koronawirus

Odwołano audycję Agnieszki Woźniak-Starak! Wszystko z powodu panującej w naszym kraju kwarantanny. Prezenterka poinformowała o wszystkim na swoim Instagramie i dodatkowo zapowiedziała zmiany w przyszłych odcinkach programu.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zniknęła z mediów na długi czas. Warto zaznaczyć, że do tej pory nie powróciła do telewizji, jednak w radiu Newonce prowadzi swoją autorską audycję o nazwie „Life Balance”. Jeszcze wczoraj spekulowano czy z powodu koronawirusa program się odbędzie. O wszystkim poinformowała sama Agnieszka Woźniak-Starak.

Odwołano audycję Agnieszki Woźniak-Starak

11 marca w newonce.radio pojawił się pierwszy autorski odcinek programu „Life Balance” prowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak. W programie prezenterka rozmawia ze swoimi gośćmi na życiowe tematy. Ostatnio w studiu pojawiła się Magdalena Boczarska. Kobiety rozmawiały o sytuacji w Polsce, która zmieniła się z powodu koronawirusa oraz o współpracy Boczarskiej z mężem Agnieszki. Pracowali oni bowiem przy produkcji filmu „Sztuka kochania”której producentem był właśnie Piotr Woźniak-Starak.

Okazuje się, że tym razem program się nie odbędzie. Wszystko z powodu panującej epidemii. Każdy musi stosować się do zaleceń rządu, a spotkania z innymi osobami nie są wskazane. Warto jednak zaznaczyć, że program odbędzie się za tydzień, ale w zmienionej formie. Kolejny odcinek będzie poświęcony dobrodziejom, którzy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie pomagają innym. Poprosiła również o pomoc swoich obserwujących. Na swoim Instagramie napisała:

„Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏 Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś… 🙏🙃 Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio 🎧”

Słuchacie audycji Agnieszki Woźniak-Starak? Co sądzicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry