Połącz się z nami

Oficjalna piosenka Męskiego Grania 2019! Kto tym razem wziął udział w projekcie?

News

Oficjalna piosenka Męskiego Grania 2019! Kto tym razem wziął udział w projekcie?

Projekt Męskie Granie jest obecnie jednym z najpopularniejszych wydarzeń w Polsce. Bilety na koncerty rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i nie łatwo jest je zdobyć. Płyty pobijają za każdym razem rekordy sprzedaży i zapewne tak będzie tym razem! Właśnie pojawił się singiel tegorocznego projektu! Zobaczcie, kto go wykona!

Za każdym razem skład Męskiego Granie utrzymywany był w tajemnicy do samego końca. Jest to wydarzenie, które stanowi liczne spekulacje, kto dostanie tego zaszczytu i weźmie w nim udział. W tym roku odbędzie się okrągła, bo już dziesiąta edycja Męskiego Grania, które jest sponsorowane przez markę Żywiec. Kto wykonał singiel i jaki nosi on tytuł? Zobaczcie!

Męskie Granie już za niedługo wystartuje pełną parą. Wokaliści, którzy w tym roku będą twarzami tego projektu, już 13 lipca wyruszą w trasę koncertową po całej Polsce. Jak donoszą media, w tym roku czeka na nas wiele niespodzianek! Bilety na to wydarzenie w przedsprzedaży rozeszły się niemal w 30 minut. Szczęścia, aby nabyć wejściówkę, będzie można spróbować jeszcze w czerwcu, kiedy ruszy oficjalna sprzedaż!

Dzisiaj 30 maja ukazała się oficjalna piosenka promująca Męskie Granie 2019! Wykonawcami singla w tym roku zostali:

Katarzyna Nosowska, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać i sama nie jest debiutantką w tym projekcie.

Organek, który już dwukrotnie stał na czele Męskiego Grania.

View this post on Instagram

Autor okładki TOT, Stefan Kornacki. Yeeeeah!

A post shared by Tomasz Organek (@tomasz_organek) on

Krzysztof Zalewski, którego utwór „Początek” nuciła cała Polska.

A do tego zacnego grona, dołączył w tym roku Igo, który jest jedynym debiutantem w tym składzie!

To właśnie oni wykonali najnowszy utwór o nazwie „Sobie i wam” i to właśnie oni będą koncertować po całej Polsce już niebawem. Autorką tekstu jest sama Katarzyna Nosowska, a muzykę do utworu skomponowała również ona wraz z Marcinem Macukiem. Dzisiaj premierę miał teledysk do tego utworu, który możecie zobaczyć poniżej!

Wielką niespodzianką jest również to, że na scenie podczas trasy koncertowej Męskiego Grania publiczność, której udało nabyć się wejściówki, będzie mogła zobaczyć takie gwiazdy jak, Monika Brodka, Smolik i Waglewski oraz O.S.T.R.!

W tym roku skład Orkiestry Męskiego Grania, jest równie zacny, jak w latach wcześniejszych, a koncerty będą nie lada wydarzeniem! Płyta do sprzedaży trafi już jesienią! 

Wybieracie się na koncert?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry