Połącz się z nami

Ogromna METAMORFOZA Ani ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Zdradziła jak SCHUDŁA!

News

Ogromna METAMORFOZA Ani ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”! Zdradziła jak SCHUDŁA!

Uczestniczka programu wygląda wspaniale! Ania przeszła spektakularną przemianę, wszystko dzięki zrzuconym 9 kg! Podzieliła się z fanami jak tego dokonała! Przekonajcie się!

Sylwetka uczestniki programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie przypominała ciał modelek z wybiegu mody czy kolorowych pism.
Dziewczyna miała krągłości i nie należała do najchudszych kobiet show-biznesu. Zdawało się, że Ania nie przejmuje się swoją wagą i nie dąży do zbicia kilogramów. Nic bardziej mylnego!

Od pewnego czasu dało się zauważyć, że kobieta chudnie w oczach! Jej twarz stawał się bardziej pociągła a sylwetka szczuplała z jednego zdjęcia na drugie coraz bardziej! Wszyscy wokół zastanawiali się czy kobieta przeszła na drastyczną dietę i co robi, że tak wygląda. Była na językach wszystkich! Ania jednak milczała na temat swojej przemiany!

Kilka dni temu przyznała, ma swoim profilu, na Instagramie, że sporo schudła! Potwierdziła przypuszczenia dociekliwych internautów.
Gwiazda przyznaje, że dieta, którą posiada nie wiąże się z głodówkami, a co lepsze nie nazwałaby całego procesu odchudzaniem!
Przyznaje, że od pewnego czasu je o wiele więcej, zdrowiej i smacznej!
Dodatkowo, Ania dzięki diecie pozbyła się problemów ze zdrowiem.

Pełen komentarz gwiazdy dawał wiele porad i inspiracji dla fanów kobiety. Można nawet rzec, że Ania stała się motywatorem dla polskich kobiet, które walczą o szczupłą sylwetkę:

„Wiele z Was zauważyło w ostatnim czasie, że udało mi się zrzucić kilka kilogramów 🙂 To dopiero początek mojej przygody ze zdrowym jedzeniem, a już zleciało 9 kg 🙂 Trafiłam na bardzo fajny portal internetowy www.revitadiet.pl , prowadzony przez lekarzy dietetyków. Możecie tam znaleźć porady pisane przez lekarzy, przepisy, a przede wszystkim możecie wykupić indywidualną dietę online. Dieta jest indywidualnie dobierana dla każdego i nie nazwałabym jej nawet odchudzaniem. Nie ma tu mowy o głodówkach. Od kilku miesięcy jem o wiele więcej, zdrowiej i smaczniej 😀 I w końcu zaczęłam gotować, a przepisy są bardzo proste 🙂
Po założeniu konta, wyborze interesującego Was abonamentu – na 4, 8 lub 12 tygodni na Waszym koncie będzie aktywna ankieta zdrowotno – żywieniowa. Jest ona naprawdę obszerna, są pytania na temat chorób, alergii, przyjmowanych leków, snu, aktywności fizycznej, preferencji smakowych, a także możecie dołączyć swoje wyniki badań. Na tej podstawie lekarz w ciągu trzech dni roboczych ułoży Wam indywidualną dietę, suplementację, wykluczenia i uwagi medyczne. Już w pierwszych dniach stosowania diety pozbyłam się wielu dolegliwości zdrowotnych, które dokuczały mi przez dłuższy czas. Cała dieta jest dopasowana do mojego stylu życia, organizmu, zdrowia i preferencji. Pamiętajcie, że jednakowa dieta dla każdego nie istnieje i poprzez korzystanie z popularnych diet często możemy narobić sobie więcej szkód w organizmie.
Jeśli macie jakieś pytania śmiało zadawajcie je na profilu @revitadiet_twoja_dieta_online_ 🙂 Na ostatnim zdjęciu macie porównanie wcześniej i teraz 🙂 #dieta #revitadiet #lostweight #zdrowo #zdroweżycie #mniejkilogramow #szczuplej #portaldietetyczny”

View this post on Instagram

Wiele z Was zauważyło w ostatnim czasie, że udało mi się zrzucić kilka kilogramów 🙂 To dopiero początek mojej przygody ze zdrowym jedzeniem, a już zleciało 9 kg 🙂 Trafiłam na bardzo fajny portal internetowy www.revitadiet.pl , prowadzony przez lekarzy dietetyków. Możecie tam znaleźć porady pisane przez lekarzy, przepisy, a przede wszystkim możecie wykupić indywidualną dietę online. Dieta jest indywidualnie dobierana dla każdego i nie nazwałabym jej nawet odchudzaniem. Nie ma tu mowy o głodówkach. Od kilku miesięcy jem o wiele więcej, zdrowiej i smaczniej 😀 I w końcu zaczęłam gotować, a przepisy są bardzo proste 🙂 Po założeniu konta, wyborze interesującego Was abonamentu – na 4, 8 lub 12 tygodni na Waszym koncie będzie aktywna ankieta zdrowotno – żywieniowa. Jest ona naprawdę obszerna, są pytania na temat chorób, alergii, przyjmowanych leków, snu, aktywności fizycznej, preferencji smakowych, a także możecie dołączyć swoje wyniki badań. Na tej podstawie lekarz w ciągu trzech dni roboczych ułoży Wam indywidualną dietę, suplementację, wykluczenia i uwagi medyczne. Już w pierwszych dniach stosowania diety pozbyłam się wielu dolegliwości zdrowotnych, które dokuczały mi przez dłuższy czas. Cała dieta jest dopasowana do mojego stylu życia, organizmu, zdrowia i preferencji. Pamiętajcie, że jednakowa dieta dla każdego nie istnieje i poprzez korzystanie z popularnych diet często możemy narobić sobie więcej szkód w organizmie. Jeśli macie jakieś pytania śmiało zadawajcie je na profilu @revitadiet_twoja_dieta_online_ 🙂 Na ostatnim zdjęciu macie porównanie wcześniej i teraz 🙂 #dieta #revitadiet #lostweight #zdrowo #zdroweżycie #mniejkilogramow #szczuplej #portaldietetyczny

A post shared by Ania Wróbel (@aniawrobel) on

Ania uważa, że to dopiero początek jej przygody ze zdrowym żywieniem. Fani w komentarzach zachwycali się przemianą gwiazdy.
Chwaląc jej metamorfozę, gratulowali wytrwałości i życzyli powodzenia w dalszej walce o piękną sylwetkę.

Według nas Ania zmieniła się na lepsze, a Wy co myślicie?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry