Ogromne zmiany w “The Voice of Poland”. Tego w historii programu jeszcze nie było

7 października 2023
Przez: : M.J

W najnowszym odcinku programu “The Voice of Poland”, którego start zaplanowano na 7 października, widzowie będą świadkami wielu nowości i zmian w porównaniu do poprzednich sezonów. Drugi etap programu, czyli tzw.  Bitwy, zaskoczy uczestników i publiczność dodatkowym, piątym fotelem trenerskim umieszczonym centralnie na scenie.

Nowe zasady w “The Voice of Poland”

Informacje o wprowadzeniu nowego fotela trenerskiego wzbudziły zdziwienie i mieszane uczucia wśród uczestników, którzy zauważyli go na scenie. Wielu z nich wyraziło swoje zaskoczenie i stres związany z pojawieniem się tego elementu. Zmiany nie ograniczają się jednak tylko do samego fotela, gdyż cały proces Bitew został poddany rewizji.

“Kolejna nowość w “The Voice of Poland”: – To jest przerażające – mówią uczestnicy.

Okazuje się, że sobotnie Bitwy, w których weźmie udział drużyna Lanberry, będą zupełnie inne od dotychczasowych z jeszcze jednego powodu. W centralnym miejscu muzycznego ringu widzowie zobaczą dodatkowy fotel trenerski .

Na środku sceny widzę fotel – dlaczego to tam stoi?!”, „Teraz bardziej się stresuję!”, „To jest przerażające” – komentowali uczestnicy widząc na scenie „The Voice of Poland” piąty fotel”

W ramach nowych zasad, każdy trener podzieli swoją drużynę na pięć tercetów, co stanowi pierwszy etap Bitew. Następnie, podczas warsztatów na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, każdy z tercetów będzie towarzyszył Chopin University Big Band. Po wykonaniu swojego utworu, trener dokona eliminacji, wybierając dwie osoby z każdego tercetu.

Pozostałe dwie osoby z każdego tercetu zmierzą się na muzycznym ringu w studiu “The Voice of Poland”. To nowe podejście sprawia, że trenerzy są jeszcze bliżej swoich podopiecznych, obserwując ich występy z centralnego fotela. W kolejnym etapie, zwanym Nokautem, czworo spośród pięciu uczestników wyłonionych w Bitwach przejdzie do odcinków na żywo, które rozpoczną się 4 listopada 2023 roku.

“❗❗ Przypomnijmy, że według nowych zasad, w etapie Bitwy, każdy trener podzieli swój team na pięć tercetów. Podczas warsztatów na @UMFChopin z programem pożegna się pięć osób. Po występie każdego tria, któremu akompaniować będzie @cubigband , trener pożegna jedną z osób, a pozostałe dwie zmierzą się na muzycznym ringu w studio „The Voice of Poland”. Z pięciu Bitew trener wyłoni pięcioro uczestników, którzy zaśpiewają podczas Nokautu wyemitowanego tuż po Bitwach. Spośród nich czworo trafi do odcinków na żywo, które rozpoczną się już 4 listopada 2023 r. ❗❗

Tomson z zespołu Afromental podkreśla, że obecna edycja programu słynie z wprowadzania nowych zasad i zaskakiwania uczestników. Nowe podejście do Bitew i eliminacji ma na celu podniesienie poziomu rywalizacji i dostarczenie widzom świeżych wrażeń muzycznych. Ostateczny etap, czyli odcinki na żywo, już teraz budzi ogromne zainteresowanie.

“Ta edycja słynie z tego, że zaskakuje nas nowymi zasadami”

Zapowiada się ciekawie.

ZOBACZ TAKŻE: „The Voice of Poland”: Doda nową jurorką? Zapadła decyzja!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej