Połącz się z nami

„Ojciec Mateusz” zniknie z anteny TVP?! Mamy niepokojące wieści dla wszystkich fanów…

Seria Ojciec Mateusz zniknie z anteny Telewizji Polskiej?

Rozrywka

„Ojciec Mateusz” zniknie z anteny TVP?! Mamy niepokojące wieści dla wszystkich fanów…

Choć Ojciec Mateusz cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów, nad produkcją krążą czarne chmury. Serial może zniknąć z anteny Telewizji Polskiej? Co jest tego powodem? Przekonajcie się!

O czym opowiada serial?

Ojciec Mateusz to polski serial kryminalny, emitowany od 11 listopada 2008 roku na antenie Telewizji Polskiej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że produkcja oparta jest na włoskim serialu Don Matteo. Serial opowiada o przygodach księdza, który po powrocie z misji na Białorusi został skierowany, by objąć miejsce w jednej z parafii, jako proboszcz. Ojciec Mateusz rozwiązuje zagadki kryminalne wraz z miejscowymi policjantami. Posiada niesamowity talent rozwikłania trudnych i tajemniczych spraw, dlatego jego pomoc jest bardzo doceniana. W rolę główną Mateusza Żmigrodzkiego wciela się Artur Żmijewski. Cechuje go dobre serce. Sceny do serialu nagrywane są przede wszystkim w Sandomierzu, reszta w Warszawie i okolicach.

Fenomen serialu

Produkcję pokochało tysiące polaków w naszym kraju. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, śledząc perypetie serialowego księdza Żmigrodzkiego. W ostatnim czasie jednak emisja zostawała przenoszona w czasie, a w sieci coraz częściej mogliśmy czytać przypuszczenia na temat spadku oglądalności.

Powód spadku oglądalności Ojca Mateusza

Ojciec Mateusz początkowo wyświetlany był w niedzielę o godzinie 17:20, następnie przez długi czas jego emisja przypadała na czwartki na godzinę 20:35, następnie zmieniono ją o dwadzieścia minut – tj. 20:55. Ostatnia seria swój czas na antenie miała w piątki o 21:00. Prawdopodobnie zmiana emisji serialu jest jednoznaczna z gorszymi wynikami. Portal Światserial.interia.pl przyznał nawet, że może to doprowadzić do końca emisji:

„Obawa, że „Ojciec Mateusz” podzieli los seriali „O mnie się nie martw” i „rodzinka.pl”, które zostały zamknięte wkrótce po zmianie pasma emisji, jest jak najbardziej realna”

Zasmuceni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry