Połącz się z nami

Ojciec Rydzyk apeluje o finansowe wsparcie! Prosi o nieodkładanie pomocy materialnej na później…

News

Ojciec Rydzyk apeluje o finansowe wsparcie! Prosi o nieodkładanie pomocy materialnej na później…

Najwidoczniej Radio Maryja i TV Trwam, znalazły się w potrzasku przez panującą na całym świecie pandemię koronawirusa. Ojciec Rydzyk zwrócił się z prośbą do wiernych, aby w tych trudnych czasach wsparli media finansowo, bo boi się o ich istnienie… Zobaczcie! Ojciec Rydzyk apeluje o finansowe wsparcie!

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa w naszym kraju okazje się, że nie tylko wiele małych firm boryka się aktualnie z problemami finansowymi, ale również media Ojca Rydzyka. Jak zaznaczył w swoim oświadczeniu, które zostało w całości opublikowane na stronie Radia Maryja, przed pandemią koronawirusa „ofiary” składane na media katolickie przy BARDZO OSZCZĘDNYM GOSPODAROWANIU starczały SKROMNIE od pierwszego do pierwszego…

Ojciec Rydzyk apeluje o finansowe wsparcie!

„Kochana Rodzino Radia Maryja, w poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić mi się do Państwa – słuchaczy i widzów Telewizji Trwam, ale czynię to w trosce o istnienie naszych mediów. Prosimy, abyście nie odkładali na potem przekazywania pomocy materialnej na funkcjonowanie i istnienie jakże ważnych dla Polski i Polaków, w Ojczyźnie i poza jej granicami, Radia Maryja i Telewizji Trwam”

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=XJjQiT5N_xg&list=TLPQMjAwMzIwMjAv2ruvQjWJuQ&index=1

Jak również zaznaczył, w obliczu tego, że wiele firm spowalnia swoją działalność, prosi o nieodkładanie darowizny na później, bo to właśnie „Nasze media” istnieją dzięki łasce Pana Boga oraz świadomych katolików:

„Teraz, gdy firmy i zakłady pracy spowalniają działalność, a więc i zarobki mogą być mniejsze, boimy się o istnienie Radia Maryja, Telewizji Trwam, »Naszego Dziennika«”

Jak również dodał, Radio Maryja i TV Trwam , nie mają żadnych przychodów z dotacji rządowych, ani abonamentu:

„Te nasze media nie mają przychodów z abonamentu ani dotacji rządowych, jak na przykład TVP i ostatnio przyznane 2 mld złotych, co oczywiście przyjmujemy ze zrozumieniem, bo utrzymanie telewizji, mediów kosztuje bardzo dużo”

Dodał również, aby pamiętać o wsparciu finansowym teraz i każdego miesiąca!

„Szanowni Państwo, Kochana Rodzino Radia Maryja, mimo trudności, z jakimi się borykamy, jeszcze bardziej prosimy o pomoc. Pamiętajcie o niej zwłaszcza teraz, w tej trudnej sytuacji. Pamiętajcie teraz i każdego miesiąca. Bez tej pomocy grozi nam zamknięcie Radia Maryja i Telewizji Trwam. Podobnie bez kupowania, najlepiej zaprenumerowania »Naszego Dziennika« też grozi jego zamknięcie. Czy możemy na to pozwolić przy morzu mediów liberalno-lewicowych i naszym niewielkim procencie mediów katolickich i polskich?”

Na koniec zaapelował o modlitwę…

TUTAJ zobaczycie całe oświadczenie Ojca Rydzyka!

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
3 komentarze

3 Comments

 1. Wwe

  20 marca 2020 w 13:47

  Ani złotówki

 2. vlad

  20 marca 2020 w 22:44

  poniżej jakiejkolwiek krytyki , szkoda słów , żenada

 3. witek

  21 marca 2020 w 09:01

  bez wstydu nie okradac wiernych zmien sobie buty na słomiane

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry