Połącz się z nami

Okropna choroba dopadła Justina Biebiera! Z czym zmaga się wokalista?

News

Okropna choroba dopadła Justina Biebiera! Z czym zmaga się wokalista?

Justin Bieber jest bez wątpienia jednym z największych idoli nastolatek. Mogłoby się wydawać, że ma wszystko-sławę, pieniądze i piękną żonę Hailey Bladwin. Okazuje się, że piosenkarz zmaga się ze straszną chorobą.

Choć wydawało się, że pokonał wszystkie nałogi, 25-letni piosenkarz musi teraz walczyć z depresją. Od kilku tygodni w mediach mówi się o złym stanie piosenkarza. A w internecie pojawiły się niepokojące zdjęcia, na których było widać, że nie jest on w najlepszej formie. Tym razem to sam muzyk zabrał głos w tej sprawie i poprosił swoich fanów o wsparcie.
Dyskretnie zasygnalizował swój stan w piosence „Love Yourself”, a teraz sam przerywa milczenie. Justin przyznał, że ma problemy na podłożu psychicznym. Już jakiś czas temu w sieci krążyły plotki, że piosenkarz i jego żona Hailey Bladwin, chodzą na terapię do psychoterapeuty.

W podpisie zdjęcia Biebera możemy przeczytać

„Chciałem tylko poinformować was trochę o tym, przez co przechodzę. Mam nadzieję, że to przemówi do was. Bardzo dużo walczę. Czuję się wyjątkowo nie na miejscu i dziwnie… Wciąż się regeneruję, więc nie martwię się. Ale chciałem tylko pomachać wam i poprosić was o modlitwę za mnie. Bóg jest wierny, a wasze modlitwy naprawdę mi pomagają. Dziękuję. Ten okres, kiedy stawiam czoła moim problemom, jest najbardziej ludzkim, jaki przeżyłem w swoim życiu”.

Artysta jest wspierany przez psychologa, który również zamieścił wiadomość na Instagramie na temat stanu zdrowia Biebera. 

„To był dla niego ważny krok. Był trochę zdenerwowany, mówiąc o tym publicznie, ale wie również, że ten poziom uczciwości jest częścią sposobu na poprawę. Zdecydował, że nadszedł czas, aby o tym porozmawiać „.

Wokalista bez wątpienia może liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów oraz swojej żony, która jest przy nim w tych ciężkich chwilach.

View this post on Instagram

Swag

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Nie jest tajemnicą, że w przeszłości młody artysta zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu i seksu. 

„Znalazłem się tu, robiąc rzeczy, z których nie byłem dumny. Narkotyki postawiły ekran między mną a tym, co robiłem” – wyznał Bieber.

Słowa wsparcia docierają z całego świata, a jego fani licznie wspierają go w komentarzach i zapewniają, że będą się za niego modlić. „Jesteś kochany! Pamiętaj o tym”! – napisała jedna z fanek.

Miejmy nadzieję, że piosenkarz szybko powróci do zdrowia!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry