Połącz się z nami

Okropna choroba dopadła Justina Biebiera! Z czym zmaga się wokalista?

News

Okropna choroba dopadła Justina Biebiera! Z czym zmaga się wokalista?

Justin Bieber jest bez wątpienia jednym z największych idoli nastolatek. Mogłoby się wydawać, że ma wszystko-sławę, pieniądze i piękną żonę Hailey Bladwin. Okazuje się, że piosenkarz zmaga się ze straszną chorobą.

Choć wydawało się, że pokonał wszystkie nałogi, 25-letni piosenkarz musi teraz walczyć z depresją. Od kilku tygodni w mediach mówi się o złym stanie piosenkarza. A w internecie pojawiły się niepokojące zdjęcia, na których było widać, że nie jest on w najlepszej formie. Tym razem to sam muzyk zabrał głos w tej sprawie i poprosił swoich fanów o wsparcie.
Dyskretnie zasygnalizował swój stan w piosence „Love Yourself”, a teraz sam przerywa milczenie. Justin przyznał, że ma problemy na podłożu psychicznym. Już jakiś czas temu w sieci krążyły plotki, że piosenkarz i jego żona Hailey Bladwin, chodzą na terapię do psychoterapeuty.

W podpisie zdjęcia Biebera możemy przeczytać

„Chciałem tylko poinformować was trochę o tym, przez co przechodzę. Mam nadzieję, że to przemówi do was. Bardzo dużo walczę. Czuję się wyjątkowo nie na miejscu i dziwnie… Wciąż się regeneruję, więc nie martwię się. Ale chciałem tylko pomachać wam i poprosić was o modlitwę za mnie. Bóg jest wierny, a wasze modlitwy naprawdę mi pomagają. Dziękuję. Ten okres, kiedy stawiam czoła moim problemom, jest najbardziej ludzkim, jaki przeżyłem w swoim życiu”.

Artysta jest wspierany przez psychologa, który również zamieścił wiadomość na Instagramie na temat stanu zdrowia Biebera. 

„To był dla niego ważny krok. Był trochę zdenerwowany, mówiąc o tym publicznie, ale wie również, że ten poziom uczciwości jest częścią sposobu na poprawę. Zdecydował, że nadszedł czas, aby o tym porozmawiać „.

Wokalista bez wątpienia może liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów oraz swojej żony, która jest przy nim w tych ciężkich chwilach.

View this post on Instagram

Swag

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Nie jest tajemnicą, że w przeszłości młody artysta zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, alkoholu i seksu. 

„Znalazłem się tu, robiąc rzeczy, z których nie byłem dumny. Narkotyki postawiły ekran między mną a tym, co robiłem” – wyznał Bieber.

Słowa wsparcia docierają z całego świata, a jego fani licznie wspierają go w komentarzach i zapewniają, że będą się za niego modlić. „Jesteś kochany! Pamiętaj o tym”! – napisała jedna z fanek.

Miejmy nadzieję, że piosenkarz szybko powróci do zdrowia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry