Połącz się z nami

Ola Ciupa zaręczyła się! Pierścionek i bajkowa sceneria to marzenie każdej kobiety!

Ola Ciupa

Z życia gwiazd

Ola Ciupa zaręczyła się! Pierścionek i bajkowa sceneria to marzenie każdej kobiety!

Ola Ciupa powiedziała „TAK”! Jej partner przygotował dla niej cudowną niespodziankę, podczas wakacji w Grecji. Zobaczcie, jak wyglądała ich kolacja zaręczynowa! Ola Ciupa zaręczyła się!

Ola Ciupa to polska fotomodelka i prezenterka telewizyjna. Popularność zdobyła po występie w roli Słowianki w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji, występując u boku Donatana i Cleo. Jej ciało i uroda podziwiane jest przez tysiące ludzi i nic w tym dziwnego. Ola może poszczycić się idealnymi niemalże wymiarami 88/62/88 przy wzroście 170 cm!

Seksowna Słowianka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dzieli się tam przeróżnymi zdjęciami. Pokazuje zwykłą codzienność, momenty z życia zawodowego oraz liczne stylizacje. Chętnie też prezentuje się na fotografiach ze swoim ukochanym – Jakubem Flasem, zwanym Kubańczykiem. Zarówno profil Oli, jak i Jakuba obserwowany jest przez sporą ilość internautów – modelki przez 568 tysięcy, natomiast rapera przez 580 tysięcy internautów.

Niedawno informowaliśmy Was, kiedy Ola zaprezentowała się swoim fanom w skąpym bikini – jej ciało to prawdziwa petarda! Zobaczcie TUTAJ! Figura Oli zostało bardzo skomplementowane przez internautów!

Ola Ciupa zaręczyła się!

Obecnie zakochani przebywają w gorącej Grecji. Jak się okazuje, Jakub miał również inne zamiary niż jedynie odpoczynek z ukochaną. Kubańczyk oświadczył się fotomodelce podczas przepięknie przygotowanej kolacji na plaży. Mężczyzna postarał się, by wszystko wyglądało idealnie. Oprócz bogato przyozdobionego stołu, wszędzie stały świece i żywe kwiaty. Ola powiedziała „TAK”, a na jej palcu zagościł przepiękny, błyszczący pierścionek zaręczynowy. Co ciekawsze, Ola wczoraj obchodziła również swoje 30-ste urodziny.
Ciupa zaprezentowała zdjęcia z tego bajkowego wieczoru podpisując je:

„Tak się rozpocząła moja urodzinowa kolacja🥺💍❤️ @ochroniarz_69”

Jakub również podzielił się zdjęciami. Podpisując dumnie:

„Powiedziała tak ❤️ Kocham Cię Skarbie nad życie 😘”

Zarówno pod zdjęciem Oli, jak i Jakuba posypały się liczne gratulacje.

My również życzymy Jakubowi i Oli wszystkiego, co najlepsze i gratulujemy wejścia na kolejny etap związku! Myślicie, że zakochani zaczną planować już ślub?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry