Połącz się z nami

Ola i Rafał w kryjówce. Poszli na całość? [Love Island 2]

News

Ola i Rafał w kryjówce. Poszli na całość? [Love Island 2]

Na upojne chwile w kryjówce czeka wiele par w „Love Island”. Tym razem to widzowie zadecydowali, która z par spędzi ze sobą noc bez towarzystwa pozostałych wyspiarzy. Jak zareagowali na te decyzję? Czy Ola i Rafał w kryjówce poszli na całość?

Ola i Rafał to para, która jest ze sobą od samego początku programu. Co więcej, mężczyzna „odbił” Aleksandrę Mikołajowi, który jako pierwszy ją wybrał. Od tego czasu Ola i Rafał są nierozłączni i stanowią jedną z bardziej zgodnych par w programie.

Chociaż świetnie się dogadują ostatnio doszło między nimi do spięcia. Ola chciała dowiedzieć się czegoś więcej o swoim programowym partnerze, on jednak zdawał się nie być zainteresowany „uzewnętrznianiem się”. Ponadto wyznał, że nie interesuje go życie swojej partnerki. Oliwy do ognia dolało wejście nowej uczestniczki, również Oli, która wyraźnie zainteresowana była Rafałem. Aleksandra poczuła się zazdrosna o swojego partnera i zagrożona ze strony swojej imienniczki. Pomiędzy paniami doszło nawet do poważnej rozmowy. Ostatecznie jednak Ola i Rafał doszli do porozumienia i nadal tworzą jeden z najbardziej trwałych i zgranych duetów na wyspie miłości.

Ola i Rafał w kryjówce. Poszli na całość?

Ich relacje jest na tyle autentyczna, że widzowie zaufali ich miłości i podjęli decyzję, że to właśnie Ola i Rafał zasługują na spędzenie wspólnej nocy w kryjówce. Para miała okazję spędzić ze sobą cudowne chwile na rozmowie oraz czułościach. Czy Ola i Rafa poszli na całość?

Po wspólnie spędzonej nocy oboje zgodnie przyznali pozostałym mieszkańcom, że wspólne chwile sam na sam tylko zbliżyły ich siebie. Rafał wyznał, że widział w oczach Oli uczucie. Aleksandra natomiast przyznała, że już się powoli w sobie zakochują. Ale czy rzeczywiście doszło między nimi do czegoś więcej w kryjówce? Niestety tego nie zdradzili…

To z całą pewnością wspaniała wiadomość dla fanów tej pary. Myślicie, że uda im się dotrwać do finału?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry