Ola i Rafał z „Love Island” nie są razem! Zobaczcie oświadczenie!

29 listopada 2020
Przez: : M.J

Na profilu w mediach społecznościowych Rafała Pietrzaka pojawiło się oświadczenie, w którym odniósł się do swojej relacji z Olą Kotowską. Okazuje się, że domysły internautów są prawdziwe, a Ola i Rafał z „Love Island” nie są razem. Co było powodem ich rozstania? Zobaczcie!

Druga edycja programu „Love Island” dobiegła końca w październiku, jednak nadal nie milkną echa na temat uczestników. Przypomnijmy, że główną nagrodę w postaci 100 tysięcy złotych wygrali Dominik i Julia. W wielkim finale znaleźli się również Igor i Magda oraz Ola i Rafał, którzy zajęli trzecie miejsce. Ta dwójka związała się ze sobą już w pierwszym odcinku i jako jedynym udało się stworzyć relację przez cały program.

Zobaczcie również: Ola i Rafał w finale „Love Island”. Oburzeni widzowie podejrzewają ustawkę!

Widzowie byli świadkami, jak rozwija się ich uczucie i trzeba przyznać, że byli oni jedną z mocniejszych par w programie. Nie da się również ukryć, że fani produkcji chętnie śledzili ich życie poza hiszpańską willą. Para po zakończonym show kontynuowała swój związek, a na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne zdjęcia.

Niemniej jednak od jakiegoś czasu internauci zauważyli, że coraz mniej ich razem na Instagramie. Spowodowało to, że zaczęli snuć teorie na temat tego, że nie są oni już razem. Jak się okazuje, domysły fanów okazały się prawdą, a teraz Rafał oficjalnie potwierdził, że jego związek z Olą to już przeszłość! Zobaczcie, co napisał!

Ola i Rafał z „Love Island” nie są razem!

Na profilu uczestnika „Love Island” pojawiło się oficjalne oświadczenie. Jak wyznał, poróżniły ich życiowe sytuacje i różnica poglądów. Rafał nie chciał, aby ich związek był medialny. Na nagraniu słyszymy również, że nie było jednej przyczyny rozpadu ich związku. Zaznaczył również, że nie chce zdradzać wszystkich szczegółów, bo jest to ich prywatna sprawa.

„Nie jestem w związku z Olą Kotowską. Oficjalne oświadczenie statusu związku w mediach społecznościowych to nie w moim stylu. Sytuacja jednak wymaga, aby Wam to powiedzieć. Wielu z Was bacznie na obserwowało, kibicowało i oddało masę głosów. Jesteśmy Wam za to wdzięczni! Dlatego powinniście wiedzieć”.

Na następnym zdjęciu, zaznaczył, że pomimo rozstania cały czas są ze swoimi obserwatorami, a ogłoszenie tej wiadomości nie było dla niego łatwe, niemniej jednak należało się to fanom, którzy przez cały program i po nim trzymali za nich kciuki.

Spodziewaliście się, że plotki o rozstaniu Oli i Rafała okażą się prawdą? Kibicowaliście im po programie?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej