Połącz się z nami

Ola Kotowska: [wiek, Love Island, Instagram]

Opisy gwiazd

Ola Kotowska: [wiek, Love Island, Instagram]

Ola Kotowska to ostatnia z przedstawicielek płci pięknej, która zasili szeregi uczestniczek w drugiej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Producenci długo czekali z jej ujawnieniem, lecz już wiadomo, że zamieszka z pozostałymi w pięknej willi w Hiszpanii. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do lektury artykułu poniżej!

Ola Kotowska: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Ola ma 24 lata i mieszka w Poznaniu. Nie da się ukryć, że zalicza się do grupy wysokich kobiet, które mogą pochwalić się nienaganną figurą. Twierdzi, że jest pewna siebie, ale także bardzo wrażliwa. Promienny uśmiech rzadko schodzi jej z twarzy. Na jej osobowość składa się wiele przeciwieństw. Mianowicie, tak samo lubi imprezować, jak czytać książki w domowym zaciszu. Według niej, życie trzeba przeżyć na swój sposób, ponieważ mamy je tylko jedno.

Ola ,,Love Island’’

Ola uwielbia czuć adrenalinę. Okazuje się, że może pochwalić się staniem na głowie w naprawdę różnych miejscach. Oprócz tego, bardzo spodobał jej się skok z wrocławskiego stadionu. Zapewnia, że w przyszłości zrobi to ponownie. Kolejną aktywnością fizyczną, która towarzyszy jej w życiu jest taniec. Dziewczyna ma do niego słabość od najmłodszych lat. Żałuje, że przez kilka lat zaniechała treningi i teraz stara się nadrobić tyle zaległości, ile tylko będzie w stanie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Ola Kotowska: ,,Love Island. Wyspa miłości’’

W ,,Love Island’’ chce pokazać się z jak najbardziej naturalnej strony. Ponadto, liczy, że spotka tam interesujących ludzi, a być może wymarzonego faceta. Jej partner powinien być wysoki, ponieważ ona sama mierzy 170 cm i nie odmawia sobie chodzenia w szpilkach. Najlepiej gdyby był brunetem z charakterystyczną, męską szczęką. Jednakże, przede wszystkim musi być lojalny i wart zaufania. Dobre poczucie humoru również mile widziane!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Ola Kotowska: Instagram

Ola prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olciak_, a liczba jej obserwatorów wzrasta w naprawdę szybkim tempie!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry