Ola Tomala: [wiek, Love Island, Instagram]

2 września 2021
Przez: : KS

Ola Tomala to kolejna singielka, która pojawiła się w czwartej edycji Love Island. Wszystko wskazuje na to, że blondynka jest w stanie namieszać i nieco rozgrzać atmosferę w willi. Zanim tak się sanie, sprawdźmy, co o niej wiadomo!

Ola Tomala: wiek

Z oficjalnej aplikacji i social mediów Love Island. Wyspa miłości możemy dowiedzieć się kilku podstawowych informacji o Aleksandrze Tomali. Otóż, okazuje się, że na chwilę obecną ma 29 lat. Jest wysoką, lecz drobną blondynką. Uwagę zwracają także jej zielono-brązowe oczy.

Na co dzień Ola pracuje z końmi. Mianowicie, jest trenerką jeździectwa. Co więcej, ma aż 4 własne konie. Oprócz tego, zdradziła, że jej pasją jest taniec. Okazuje się, że swoich sił próbowała również w branży modelingowej. Jakiś czas temu singielka brała udział w konkursie, podczas którego wyłaniano Miss Dolnego Śląska.

Aleksandra z Love Island 4 przedstawia siebie jako osobę błyskotliwą. Problemu nie stanowi dla niej także przekonywanie innych do swojego zdania. Ponadto, jest spontaniczna i bezpośrednia. Oceniając się w skali od 1 do 10, 29-latka przyznaje sobie aż 11 punktów.

Ola za jedną ze swoich najmocniejszych cech uważa to, że umie dać ponieść się emocjom. Natomiast, coś nad czym chciałaby popracować, to naiwność.

Ola Tomala Love Island 4
Aleksandra Tomala Love Island 4.

Zobacz także: Co wiemy o Arku z Love Island 4?

Ola Tomala: Love Island. Wyspa miłości

Ola z Love Island 4 nie ukrywa, że w życiu zazwyczaj dostaje to, czego chce. Dlatego też, być może na Wyspie miłości znajdzie mężczyznę, który okaże się być jej bratnią duszą. Sama wyznaje, że nie ma ściśle określonego wizerunku typu faceta. Najważniejsze, aby potrafił okazywać jej uczucia, był dobry w łóżku i tak jak ona spontaniczny.

Aleksandra w mężczyznach ceni również fantazję, zaradność i dobre poczucie humoru. Czy na Wyspie miłości czeka na nią singiel o takich cechach?

Ola Tomala: Instagram

Aleksandra Tomala z Love Island 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ola_tomala.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej