Połącz się z nami

Ola z „Hotel Paradise” wypina się w stroju kąpielowym. Można pozazdrościć figury?

ola z hotel paradise

Moda i uroda

Ola z „Hotel Paradise” wypina się w stroju kąpielowym. Można pozazdrościć figury?

Jedna z uczestniczek pierwszej edycji konwersyjnego reality-show pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Ola z „Hotel Paradise” wypina się w stroju kąpielowym.

Aleksandra nigdy nie ukrywała, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są jej bardzo bliskie. Spójrzcie, jaka figurą może pochwalić się gwiazda reality-show.

Kilka miesięcy temu zakończył się pierwszy sezon polskiej edycji „Hotel Paradise”. Uczestnicy reality-show, których oglądać mogliśmy na ekranach telewizorów, przebywali przez kilku tygodni na indonezyjskiej wyspie, gdzie w parach walczyli o wygranie głównej nagrody, a przy okazji przeżywali niewiarygodną życiową przygodę. Jedną z uczestniczek, która poznaliśmy w programie, była między innymi Aleksandra.

Ola od samego początku dała się poznać jako pewna siebie dziewczyna, która ma swoje zdanie. Pogram rozpoczęła w parze z Adamem, ale decyzją innej mieszkanki rajskiego hotelu zakończyła udział w reality-show, ale jak się okazało nie na długo. Dziewczyna ponownie pojawiła się na indonezyjskiej wyspie i razem z Szymonem Reichem bezskutecznie walczyła o udział w ścisłym finale.

Ola z „Hotel Paradise” wypina się w stroju kąpielowym

Udział w reality-show „Hotel Paradise”, dla wielu uczestników okazał się trampoliną do sukcesu. Duża popularność sprawiła, że byli mieszkańcy rajskiego hotelu dotąd cieszą się sporym zainteresowaniem widzów show.

Instagram Oli z „Hotelu Paradise” śledzi już prawej 190 tys. obserwatorów. Tym razem na jej profilu pojawiły się zdjęcia z wakacji, na których właśnie przybywa. Przy okazji jej fani podziwiać mogli figurę swojej ulubienicy w bardzo wyciętym stroju kąpielowym.

Pod fotkami, na których Ola z „Hotel Paradise” wypina się, prezentując swoje kobiece wdzięki, nie zabrakło komplementów od zachwyconych obserwatorów.

Ale ślicznie! Jaka opalona”

„Piękna jesteś”

A jak Wam podobają się zdjęcia Oli w stroju kąpielowym?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry