Połącz się z nami

Oleh komentuje ZMIANĘ PŁCI Madzi! Jego słowa SZOKUJĄ!

Rozrywka

Oleh komentuje ZMIANĘ PŁCI Madzi! Jego słowa SZOKUJĄ!

W niedzielę, chwile przed odejściem  Oleha z Domu Wielkiego Brata, Madzia wyznała mu, że zmieniła płeć i w przeszłości była Michałem! Ta wiadomość zszokowała wszystkich widzów! Po wyjściu z programu chłopak odniósł się do wyznania ukochanej! Zdradził również swoje uczucia do niej! Możecie nieźle się zaskoczyć!

Madzia Wójcik swoim niedzielnym wyznaniem zszokowała wszystkich. Kobieta poinformowała swojego ukochanego o tym, że jest transseksualna i kiedyś była chłopakiem, o czym pisaliśmy TUTAJ. 

Oleh nie wydawał się być zbytnio zaskoczony ta informacją. Media spekulowały, że wyznanie Madzi jest ściemą i wszystko to manipulacja Wielkiego Brata.

W niedzielę Oleh  odszedł z „Big Brothera”, a w poniedziałek rano, wraz z Łukaszem, był gościem w programie „Dzień Dory TVN”, gdzie skomentował słowa Madzi. Jego komentarz zaskoczył widzów, zdradził bowiem, że był to wszystko żart:

„Zawsze była kobietą, to tylko udawana historia dla żartu”- wyznał Oleh.

 Do rozmowy włączy się również Łukasz, który zdradził skąd pomysł na taki żart:

„Każdy uczestnik dostał komentarze widzów i tam ktoś napisał, że Madzia wygląda jak osoba po zmianie płci. I to był po prostu żart, który pozostał z nami do końca programu. Traktowaliśmy to z przymrużeniem oka, dla niej to jest żadna obraza, że ktoś o niej powie, że jest transseksualna”- dodał Łukasz.

Oleh zdradził również co czuje do Madzi, zapewnił, że nie bawi się uczuciami Wójcik:

„Tylko za siebie mogę odpowiadać, z mojej strony to są prawdziwe uczucia. Z mojej strony to wszystko było naturalne i prawdziwe”.

Ciekawe, czy ich miłość przetrwa i mimo sporej różnicy wieku stworzą udany związek?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry