Oleh Riaszeńczew: [wiek, Big Brother, Fame MMA, partnerka, Instagram]

4 marca 2021
Przez: : KS

Oleh Riaszeńczew stał się popularny, ponieważ wziął udział w porgramie ,,Big Brother’’. Okazuje się, że już niebawem wszyscy zainteresowani będą mieli także zobaczyć go podczas gali Fame MMA 9. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim wiadomo oraz z kim zmierzy się w walce, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just_oleg.official)

Oleh Riaszeńczew: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Oleh ma 22 lata. Wiadomo również, że pochodzi z Ukrainy, a konkretnie z miejscowości Zaporoże, choć na co dzień mieszka w Polsce. Ma polskie korzenie ze strony babki. Przyjechał tutaj z nadzieją na lepsze życie i wszystko wskazuje na to, że jego plan się powiódł. Z jego profilu na Instagramie dowiadujemy się, że mężczyzna jest trenerem personalnym.

Oleh Riaszeńczew: ,,Big Brother’’

O Olehu zaczęło robić się głośno, kiedy był jednym z uczestników pierwszej po przerwie edycji programu ,,Big Brother’’. trzeba przyznać, że produkcja ta cieszyła się bardzo dużą popularnością pośród telewidzów. Od momentu wyjścia z Domu Wielkiego Brata, chłopak zaczął aktywniej udzielać się w social mediach i zyskał także duże zainteresowanie portali internetowych.

Oleh Riaszeńczew: Fame MMA

Federacja Fame MMA idzie za ciosem i korzystając z ogromnego zainteresowania swoimi galami organizuje kolejną z nich. Już 6 marca 2021 roku w jednej z walk zobaczymy właśnie uczestnika programu ,,Big Brother’’. Jego oponentem w ringu będzie freestyler znany w sieci jako Ryba. Panowie zapewniają, ze widzów czeka naprawdę ciekawe starcie.

Oleh Riaszeńczew: partnerka

Okazuje się, że Oleh w programie ,,Big Brother’’ zyskał nie tylko popularność, ale poznał także swoją ówczesną partnerkę. Mowa tu o Magdzie Wójcik, która ostatecznie opuściła Dom Wielkiego Brata jako zwyciężczyni.

Oleh Riaszeńczew: Instagram

Swoje konto na Instagramie Riaszeńczew prowadzi pod nazwą @just_oleg.official, a na chwilę obecna jego aktywność śledzi tam ponad 111 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej