Olga Bołądź jest w ciąży! Aktorka zaprezentowała widoczny brzuszek na 30-leciu stacji Polsat

7 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Olga Bołądź pojawiła się na gali z okazji jubileuszu stacji Polsat. Tam zaprezentowała się w dopasowanej kreacji, która podkreśliła jej ciążowe krągłości. Aktorka w rozmowie z Pudelkiem potwierdzała, że faktycznie spodziewa się drugiego dziecka.

Olga Bołądź jest znaną i cenioną polską aktorką. Widzowie znają ją z licznych ról, ale bez wątpienia dużą popularność przyniósł jej udział w takich produkcjach jak Kobiety mafii, Służby specjalne, Botoks czy Lekarze. Bołądź wystąpiła takie w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie w parze z Łukaszem Czarneckim zajęła wysokie czwarte miejsce.

Aktorka stara się chronić swoją prywatność i niewiele mówi o życiu uczuciowym. Wiadomo, że kiedyś Bołądź spotykała się między innymi z Sebastianem Fabijańskim, a także tworzyła również związek z Mikołajem Roznerskim, ale relacje te nie przetrwały.

W 2013 roku Olga została mamą i urodziła synka Brunona, ale z ojcem swojego dziecka rozstała się jeszcze w trakcie ciąży.  Jakiś czas temu Bołądź udzieliła szczerego wywiadu, który opublikowany został na blogu Anny Lewandowskiej. Aktorka przyznała w nim, jakie relacje utrzymuje z ojcem swojego syna.

Zobacz także: Olga Bołądź w szczerym wywiadzie opowiedziała o relacji jej syna z ojcem!

Od kilku lat aktorka tworzy szczęśliwy związek z Kubą Chruścikowskim, właścicielem kilku warszawskich klubów.

Olga Bołądź jest w ciąży

W miniony wtorek 6 grudnia Olga Bołądź miała okazję pojawić się na uroczystej gali z okazji 30-lecia stacji Polsat. Tam zaprezentowała się przed fotoreporterami w dopasowanej kreacji, podkreślającej kształty. W oczy rzucał się wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek, który mógł sugerować, że 38-latka spodziewa się kolejnego dziecka.

Olga Bołądź potwierdziła radosną nowinę dla portalu Pudelek.

„To jest piękna i dobra nowina” – napisała w odpowiedzi na pytanie

Gratujemy!

Olga Bołądź jest w ciąży, fot. AKPA
Olga Bołądź jest w ciąży, fot. AKPA

źródło: AKPA/Pudelek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej