Połącz się z nami

Olga Buława [WIEK, MACIEJ MUSIAŁ, MISS 2018]

News

Olga Buława [WIEK, MACIEJ MUSIAŁ, MISS 2018]

O Oldze Buławie zrobiło się głośno kilka dni temu, gdy przyłapana została w objęciach Macieja Musiała. Kim jest Olga Buława, piękność, która skradła serce przystojnego aktora? 

Olga Buława: wiek wykształcenie

Olga ma 28 lat i pochodzi ze Świnoujścia. Z wykształcenia jest prawniczką, ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, jednak pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Ponadto, ukończyła szkołę muzyczną. Jej wielką pasją są podróże. Zwiedziła już mnóstwo wspaniałych miejsc, skąd zwykle przywozi pamiątkę w postaci magnesu. Jest wielką fanką sci-fi i fantasy oraz uwielbia Harry’ego Pottera. Jak sama określiła, pochodzi z patchworkowej rodziny. Ma dwie siostry i trzech braci. Najstarszy z braci ma 32 lata, a siostrzyczka dwa latka.

Olga Buława: Maciej Musiał

Od kilku dni, media donoszą o związku Olgi z Maciejem Musiałem. Para została przyłapana przez paparazzi, w drodze do kościoła na ślub koleżanki Olgi, o czym pisaliśmy tutaj. Od tej pory spekuluje się na temat romansu pięknej stewardessy i przystojnego aktora. Niewątpliwie, byłaby to jedna z najgorętszych i najpiękniejszych par polskiego show- biznesu! Olga jest starsza od Maćka o 4 lata, jednak z pewnością nikogo to nie dziwie, młody aktor gustuje raczej w starszych kobietach. Kilka lat temu łączony był ze starsza o 9 lat aktorką Agnieszką Więdłochą.

Olga Buława: Miss Polski 2018

O Oldze zrobiło się głośno, gdy wzięła udział w wyborach Miss Polski 2018. Co więcej, ukochana Musiała, wygrała w tym konkursie piękności, pozostawiając konkurencje daleko w tyle.


Olga Buława: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @olgabulawa. Aktualnie obserwuje ją ponad 30 tysięcy użytkowników tego serwisu. Dodaje tam zdjęcia nie tylko z życia prywatnego, ale także zawodowego. Pokazuje sporo zdjęć z podróży, które są jej pasją.


Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry