Połącz się z nami

Olga Buława: [wiek, Maciej Musiał, Miss 2018, mąż]

Olga Buława.

Opisy gwiazd

Olga Buława: [wiek, Maciej Musiał, Miss 2018, mąż]

O Oldze Buławie zrobiło się głośno, kiedy zdobyła koronę Miss Polski 2018. Kim jest Olga Buława? Poznajcie więcej informacji na temat tej polskiej piękności!

View this post on Instagram

A post shared by Olga Buława (@olgabulawa)

Olga Buława: wiek

Olga urodziła się 29 lipca 1991 i pochodzi ze Świnoujścia. Z wykształcenia jest prawniczką, ukończyła studia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, jednak pracuje jako stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Ponadto, ukończyła szkołę muzyczną. Jej wielką pasją są podróże. Zwiedziła już mnóstwo wspaniałych miejsc, skąd zwykle przywozi pamiątkę w postaci magnesu. Jest wielką fanką sci-fi i fantasy oraz uwielbia Harry’ego Pottera. Jak sama określiła, pochodzi z patchworkowej rodziny. Ma dwie siostry i trzech braci. Najstarszy z braci ma 32 lata, a siostrzyczka dwa latka.

Olga Buława: Maciej Musiał

Media swojego czasu donosiły o związku Olgi z Maciejem Musiałem. Para została przyłapana przez paparazzi, w drodze do kościoła na ślub koleżanki Olgi, o czym pisaliśmy tutaj. Od tamtej pory spekulowało się na temat romansu pięknej stewardessy i przystojnego aktora. Niewątpliwie, byłaby to jedna z najgorętszych i najpiękniejszych par polskiego show- biznesu! Olga jest starsza od Maćka o 4 lata, jednak z pewnością nikogo to nie dziwie, młody aktor gustuje raczej w starszych kobietach. Kilka lat temu łączony był ze starsza o 9 lat aktorką Agnieszką Więdłochą.

Olga Buława: Miss Polski 2018

O Oldze zrobiło się głośno, gdy wzięła udział w wyborach Miss Polski 2018. Co więcej, wygrała w tym konkursie piękności, pozostawiając konkurencje daleko w tyle.

View this post on Instagram

A post shared by Olga Buława (@olgabulawa)

Olga Buława: mąż

Miss Polski 2018 na ślubnym kobiercu stanęła 21 sierpnia 2021 roku. Miesiąc przed ślubem poinformowała, że jest w ciąży. Niedługo przed szczęśliwym rozwiązaniem Olga na swoim Instagramie ogłosiła, że oczekuje na przyjście na świat córeczki.

Zobacz także: Miss Polski 2018 jest w ciąży!

Olga Buława
Olga Buława poślubiła Igora Pilewicza.

Olga Buława: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @olgabulawa. Aktualnie obserwuje ją ponad 50 tysięcy użytkowników tego serwisu. Dodaje tam zdjęcia nie tylko z życia prywatnego, ale także zawodowego. Pokazuje sporo zdjęć z podróży, które są jej pasją.

Źródło: Instagram Olgi Buławy

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry