Połącz się z nami

Olga Frycz rozstała się z partnerem – opublikowała oświadczenie

News

Olga Frycz rozstała się z partnerem – opublikowała oświadczenie

Olga Frycz rozstała się ze swoim partnerem po 3,5 letnim związku. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała oświadczenie, w którym tłumaczy ich wspólną decyzję. Są rodzicami Heleny, jednak jak sama poinformowała, rozstali się w zgodzie. Aktorka chciała uniknąć niepotrzebnych plotek wokół ich relacji, dlatego zdecydowała się na wpis w mediach społecznościowych.

Olga Frycz kariera

Olga Frycz jest uznaną polską aktorką, którą mogliście zobaczyć w wielu produkcjach. Chociażby we „Wszystko co kocham” czy filmie „Weiser”. Dodatkowo, świetnie sprawdza się w serialach, gdyż zagrała w „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Życiu nad rozlewiskiem”.

Trzykrotnie nominowana do Orłów, natomiast w 2010 roku nominowana w kategorii „Najpiękniejsza Polka” dwutygodnika Viva.

Olga Frycz rozstała się z partnerem

Na Instagramie Olgi można przeczytać specjalne oświadczenie, które aktorka postanowiła opublikować. Niestety para zakończyła swój związek. Frycz, jak sama napisała, chce uniknąć plotek na temat ich rozstania, dlatego zdecydowała się na wpis. Nie chce, aby w Internecie pojawiały się niepotrzebne i nieprawdziwe informacje. Możemy tam między innymi przeczytać:


Muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. 

Całość przeczytacie poniżej. Cenimy aktorkę za odwagę, gdyż podzielenie się prywatnymi sprawami, nie należy do rzeczy przyjemnych. I oczywiście życzymy powodzenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax ?‍?‍?

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry