Połącz się z nami

Olga Frycz rozstała się z partnerem – szokujące wyznanie aktorki!

Olga Frycz jest singielką

Z życia gwiazd

Olga Frycz rozstała się z partnerem – szokujące wyznanie aktorki!

Olga Frycz za pośrednictwem Instagrama wyznała, że rozstała się z partnerem. Spora część internautów nie spodziewała się tej informacji. Poznajcie szczegóły!

View this post on Instagram

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Kilka słów o Oldze

Olga Frycz to utalentowana aktorka, która na swoim koncie ma wiele osiągnięć. Za rolę Elki w filmie Weiser i Marysi w Bożych skrawkach otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych. Została również trzykrotnie nominowana do Orłów, a w 2010 roku została nominowana w kategorii Najpiękniejsza Polka dwutygodnika Viva. Ponadto gwiazdę mogliśmy zobaczyć w kilku programach telewizyjnych, m.in. w hitowej produkcji TVN-u Agent Gwiazdy, co niewątpliwie wpłynęło na zwiększenie jej popularności. Olga świetnie sprawdza się również jako aktorka serialowa. Zagrała w M jak miłość, Na dobre i na złe czy Życie nad rozlewiskiem.

View this post on Instagram

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz)

Zobacz także: Metamorfoza Olgi Frycz

Olga Frycz jest singielką

Warto wspomnieć, że Olga związana była niegdyś z Grzegorzem Sobieszkiem. Co więcej, para w 2018 roku zaręczyła się, a owocem ich miłości jest córeczka Helena. Po jakimś czasie w mediach zaczęły pojawiać się plotki dotyczące jej związku z Łukaszem Nowakiem, którego poznała na Teneryfie. W lutym aktorka opublikowała nawet zdjęcie ze swoim partnerem. Jak się jednak okazuje, ich relacja nie przetrwała próby czasu…

Obecnie Olga przebywa na rajskich wczasach na Malediwach. Korzystając z wolnego czasu postanowiła odpowiedzieć na pytania swoich widzów. Nie da się ukryć, że spora część pytań dotyczyła właśnie związku. Jedna z internautek wprost zapytała, czy ma chłopaka, na co aktorka odpowiedziała:

„A dajcie mi spokój już. Już dawno, dawno nie. Nie, nie nie”

W dalszej części Q&A wyznała również, że obecnie jest bardzo szczęśliwa i niczego w życiu jej nie brakuje.

„Jestem bardzo szczęśliwa. Jestem w pięknym miejscu, z moimi przyjaciółmi, z moją córeczką. Chyba nie może być piękniej” – słyszymy z ust Olgi.

To jednak nie koniec szczerych wyznań aktorki. Gwiazda podzieliła się z internautami informacjami dotyczącymi relacji z ojcem swojej córki – Grzegorzem Sobieszkiem:

„Bardzo się lubimy i mamy do siebie ogromny szacunek. Mamy wspaniałą córeczkę i na jej szczęściu najbardziej nam zależy. A jak u nas jest wszystko dobrze, to i dziecko jest szczęśliwe. Także polecam takie kontakty.”

Spodziewaliście się, że Olga Frycz jest singielką?

źródło: Instagram Tojafrycz

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry