Połącz się z nami

Olga Kalicka bez makijażu na zdjęciu z synkiem! Pokazuje uroki macierzyństwa!

Z życia gwiazd

Olga Kalicka bez makijażu na zdjęciu z synkiem! Pokazuje uroki macierzyństwa!

Młoda aktorka na początku tego roku po raz pierwszy została mamą. Chociaż na co dzień gwiazda zachwyca swoim naturalnym wyglądem, to zdecydowała się pokazać, jak wygląda jest dzień z dzieckiem. Olga Kalicka bez makijażu!

Olga to jedna z wybitniejszych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Szerszej publiczności dała się poznać z roli Magdy, dziewczyny Tomka z serialu Rodzinka.pl. Jak na ekranie, tak i w życiu Olga aktualnie jest mamą. Synek aktorki przyszedł na świat na początku tego roku w styczniu.

Młoda mama.

Olga swoim błogosławionym stanem pochwaliła się swoim fanom kilka miesięcy przed porodem. Dla jej obserwatorów było to wielkie zaskoczenie, bo Olga nigdy nie chwaliła się swoim życiem prywatnym. Ojcem dziecka aktorki jest jej partner Cezary Nowak, a jak przyznała Kalicka, również wieloletni przyjaciel. W styczniu zakochani po raz pierwszy zostali rodzicami i Olga co jakiś czas, chętnie chwali się swoim fanom wspólnymi chwilami z małym synkiem.

Olga Kalicka bez makijażu!

Aktorka postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy i spędzić czas z małym Aleksym. Pokazała swoim obserwatorom, jak wygląda bez makijażu i perfekcyjnie ułożonej fryzury.

„Czasem moje dni są piękne, „instagramowe”, w make upie i zrobionych włosach… a czasem jest tak! I elo! BABY SHARK 🦈 dla wtajemniczonych 🤪🤣 Kto też tak ma?”

Pod postem Olgi fani zostawiali mnóstwo komentarzy, w których zachwycają się młodą mamą. Znalazły się także komentarze, w których inni młodzi rodzice rozumieją takie uroki macierzyństwa, gdzie nie zawsze jest czas na perfekcyjny wygląd.

„Chyba każda mama tak ma”

„Wszystkie tak mamy ,tylko nie wszystkie potrafimy się do tego przyznać. Sama się zastanawiałam jak niektóre mamy dają rade. Piękne,promienne,w makeupie a mieszkanie wysprzatane jak z katalogu. Wszystko pod linijke.”

View this post on Instagram

Jak tam Wasza sobota..? 😉

A post shared by Olga Kalicka (@olgakalicka) on

W obecnych czasach, gdzie na Instagramie prawie wszyscy dodają perfekcyjne zdjęcia, taki krok ze strony Olgi to duże wyzwanie. Młoda mama nie wstydziła się pokazać, jak naprawdę wygląda jej życie z dzieckiem. Fani to pokochali!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry