Połącz się z nami

Olga Kalicka: [wiek, kariera, mąż, dziecko, Instagram]

Olga Kalicka

Opisy gwiazd

Olga Kalicka: [wiek, kariera, mąż, dziecko, Instagram]

Olga Kalicka to jedna z polskich aktorek, o których w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. Gwiazda zyskała popularność zarówno dzięki produkcjom telewizyjnym, jak i filmowym. Sprawdźmy, co wiadomo na temat jej kariery oraz życia prywatnego!

Olga Kalicka: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że aktorka urodziła się 4 sierpnia 1993 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 28 lat. Wiadomo także, że pochodzi z Piaseczna, gdzie z resztą dorastała. Studia aktorskie ukończyła na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Jednakże, zamiłowanie do aktorstwa czuła od najmłodszych lat. Już jako 7-latka zaczęła występować na scenie Teatru Rampa w Warszawie. Oprócz tego, należała do Autorskiej Musicalowej Szkoły Macieja Pawłowskiego przy Teatrze Muzycznym Roma.

Aktorka doskonale czuje się także na parkiecie tanecznym oraz jest uzdolniona wokalnie. Ponadto, jest współzałożycielką marki modowej.

Olga Kalicka kariera
Olga Kalicka

Zobacz także: Co wiemy o Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej?

Olga Kalicka: kariera

Dużą rozpoznawalność aktorce przyniosła długoletnia rola w serialu Rodzinka.pl. W Magdę wcielała się aż przez 9 lat. Oprócz tego, telewidzowie mieli okazję oglądać Kalicką w produkcjach telewizyjnych takich jak M jak miłość, Plebania, Prawo Agaty oraz Prosto w serce.

Aktorka zagrała także w kilku filmach. Na wielki ekranie zadebiutowała w Księstwie. Następie, wystąpiła we Wkręceni 2. Ostatnio premierę miał film Dziewczyny z Dubaju, który powstał na podstawie reportażu, gdzie gwiazda wcieliła się w jedną z głównych ról.

Kalicka wzięła również udział w jednej z edycji Tańca z gwiazdami, gdzie doszła nawet do finału oraz była prowadzącą talent show World of Dance Polska.

Olga Kalicka: mąż

Partnerem życiowym aktorki od lat jest Cezary Nowak. Na początku 2019 roku para na świecie powitała swoje pierwsze dziecko – syna Aleksego. W związku z tym, że mężczyzna już jakiś czas temu oświadczył się swojej ukochanej, nie brakuje pytań o ślub. Gwiazda odpowiada jednak, że na razie nic nie wskazuje na zmianę jej statusu.

Olga Kalicka: Instagram

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olgakalicka. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 440 tysięcy użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry