Połącz się z nami

Olivier Janiak: [wiek, kariera, żona, dzieci, Power Couple, Instagram]

Olivier-Janiak-prowadzący-Power-Couple

Opisy gwiazd

Olivier Janiak: [wiek, kariera, żona, dzieci, Power Couple, Instagram]

Olivier Janiak to bez wątpienia jeden z najprzystojniejszych dziennikarzy, których widzowie mają okazję oglądać na swoich szklanych ekranach. Wielu z nich zastanawia się, co wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym. Jeśli wy także należycie do tego grona, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez olivier janiak (@olivierjaniak)

Olivier Janiak: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Janiak pochodzi z Krotoszyna. Oprócz tego, wiadomo też że urodził się 17 maja 1974 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 46 lat. Co ciekawe, jego prawdziwe imię to Piotr. Imię Olivier wzięło się, od czasu, kiedy dorabiał w pubie podczas studiów. Nazwała go tak koleżanka, ponieważ w lokalu pracowało wielu barmanów o tym samym imieniu. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zobacz także: Jak Olivier Janiak spędza wolne chwile z rodziną?

Olivier Janiak: kariera

Co ciekawe, Janiak w przeszłości pracował jako model w jednej z łódzkich agencji. Następnie rozpoczął pracę w biurze reklamy stacji TVN. Po pewnym czasie, został jej prezenterem. Na przestrzeni lat był prowadzącym lub współprowadzącym różnych programów. Między innymi, były to ,,Co za tydzień’’, ,,Dzień Dobry TVN’’ oraz ,,Co za noc’’. Oprócz tego, często występuje w roli prezentera i konferansjera. Wygrał również pierwszą edycję programu ,,Taniec z gwiazdami’’. Jest także redaktorem naczelnym kwartalnika ,,Elle Man’’.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez olivieniak (@olivierjaniak)

Olivier Janiak: żona

Prezenter od wielu lat pozostaje w związku z Karoliną Malinowską. Małżeństwo doczekało się już trójki dzieci. Mają trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana. Zdarza się, że wspólne zdjęcia publikują w swoich social mediach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez olivianiak (@olivierjaniak)

Olivier Janiak: ,,Power Couple’’

Janiak jest prowadzącym nowego programu TVN ,,Power Couple’’. Jego premiera odbędzie się już 20 marca 2021 roku. Bohaterami show będą między innymi aktorka Ewa Kasprzyk z narzeczonym, model Hubert Gromadzki z partnerką oraz Agata i Piotr Rubik.

Olivier Janiak – prowadzący ,,Power Couple”

Olivier Janiak: Instagram

Dziennikarz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olivierjaniak. Jego aktywność śledzi tam już ponad 146 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez oliviniak (@olivierjaniak)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry