Połącz się z nami

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z rodzinnego wyjazdu!

Z życia gwiazd

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z rodzinnego wyjazdu!

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczyna prowadzi swój profil na Instagramie i to właśnie tam pochwaliła się zdjęciami z rodzinnego weekendu. Wraz z braćmi i tatą wybrała się do Krakowa i jak widzimy, bardzo miło spędzili razem czas! Zobaczcie, jak wyrośli jej bracia! Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z rodzinnego wyjazdu!

Oliwia Bieniuk skończyła już 17 lat. Wyrosła na naprawdę piękną kobietę i nie raz była porównywana do swojej mamy Ani Przybylskiej, której nie ma już z nami. Bez wątpienia odziedziczyła po niej urodę. Przypomnijmy również, że Oliwia jest najstarszą córką Ani i Jarosława, ma jeszcze dwóch młodszych braci Szymona i Janka. Cała trójka jest bardzo do siebie podobna, co wyraźnie widać na zdjęciach.

View this post on Instagram

🐆🐆

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆🥵 (@oliwia.bieniuk) on

Córka Przybylskiej i Bieniuka co jakiś czas publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie i bez wątpienia ma aspiracje, żeby zostać influencerką. Na jej profilu najczęściej mogliśmy oglądać jej zdjęcia podczas amatorskich sesji zdjęciowych, czy fotografie z przyjaciółmi. Po raz pierwszy pokazała prywatne zdjęcia z rodzinnego wyjazdu. Na początku listopada cała rodzina Oliwki wybrała się do Krakowa, aby w miłej atmosferze razem spędzić czas.

Oliwia Bieniuk pokazała zdjęcie z rodzinnego wyjazdu!

Oliwia nie ma w swoim zwyczaju publikowania zdjęć, na których możemy zobaczyć jej całą rodzinę. Tym razem zrobiła wyjątek i jak widzimy, w Krakowie wszyscy bawili się świetnie!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4cFLpIASS3/

Pod postem 17-latki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Musimy również wspomnieć, że profil Oliwii na Instagramie obserwuje ponad 100 tysięcy osób!

„Super rodzinka ❤️”


Źródło:
https://www.instagram.com/p/B4cFLpIASS3/

Być może Oliwia pójdzie w ślady swojej mamy i już niebawem zobaczymy ją w jakimś filmie lub serialu? Bez wątpienia ma wszelkie warunki, żeby osiągnąć tak wiele, jak jej mama, a nawet jeszcze więcej.

Musimy również przyznać, że Jarosław Bieniuk pomimo tak traumatycznych przeżyć związanych ze śmiercią Ani Przybylskiej jest wspaniałym ojcem dla swoich dzieci, co wyraźnie widać na powyższych zdjęciach. Ostatnio również okazało się, że jego rodzina po raz kolejny się powiększy, bo były piłkarz wraz z Martyną Gliwińską spodziewają się wspólnego dziecka, zobaczcie TUTAJ!

Też uważacie, że Oliwia jest podobna do swojej mamy?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry