Połącz się z nami

Oliwia Bieniuk pozuje w koronkowym staniku – odważnie, ale i z klasą!

Oliwia Bieniuk pozuje w staniku

Moda i uroda

Oliwia Bieniuk pozuje w koronkowym staniku – odważnie, ale i z klasą!

Oliwia Bieniuk zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Córka Anny Przybylskiej coraz częściej publikuje w sieci odważne zdjęcia, jednak to zwraca szczególną uwagę. Zobaczcie, jak się prezentuje!

View this post on Instagram

A post shared by @oliwia.bieniuk

Kariera Oliwii Bieniuk

Nie da się ukryć, że Oliwia swoją popularność zawdzięcza mamie – wybitnej aktorce, Annie Przybylskiej. O młodej celebrytce nie przestaje być głośno, a liczba obserwatorów Oliwii stale rośnie. Bieniuk od dawna działa w social mediach, gdzie prowadzi kampanie reklamowe. Co więcej, gwiazdę mogliśmy zobaczyć na jednej z imprez branżowych, a ponadto na łamach magazynu „Viva” udzieliła swojego pierwszego wywiadu.

View this post on Instagram

A post shared by @oliwia.bieniuk

Zobacz także: Partner Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk pozuje w koronkowym staniku

Oliwia jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, szczególnie Instagrama, na którym śledzi ją blisko 200 tys. osób. Na profilu młodej gwiazdy znajdziemy mnóstwo zdjęć z profesjonalnych sesji. Widać, że córka Anny Przybylskiej świetnie czuje się przed obiektywem i trzeba przyznać, że radzi sobie fantastycznie.

Zobacz także: Córka Anny Przybylskiej zachwyciła najnowszą sesją zdjęciową

W ostatnim czasie na profilu Oliwii pojawia się coraz więcej odważnych zdjęć, co jest szeroko komentowane w sieci. Fotografie cieszą się oczywiście setkami miłych słów i pozytywnych komentarzy. Tym razem gwiazda opublikowała zdjęcie, mając na sobie koronkowy stanik i szeroką marynarkę. Trzeba przyznać, że odważna stylizacja została świetnie przełamana elegancją. Tylko spójrzcie!

Oliwia Bieniuk pozuje w odważnej stylizacji

Internauci zasypali Oliwię mnóstwem komplementów. Wśród komentarzy nie zabrakło również porównań do Anny Przybylskiej, ponieważ nie da się ukryć, że młoda gwiazda jest niezwykle podobna do swojej mamy. Pod zdjęciem Oliwii czytamy:

„Podobna do mamy super”

„Prześliczna jesteś! I ten klimat :)”

„Odważnie”

A jak Wam podoba się najnowsze zdjęcie Oliwii Bieniuk? My jesteśmy zachwyceni!

źródło: instagram Oliwia.bieniuk

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry