Połącz się z nami

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej!

Moda i uroda

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej!

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej! Córka Ani Przybylskiej po raz kolejny udowodniła, że ma duże predyspozycje na zostanie modelką! Jej najnowsza sesja zdjęciowa zwala z nóg! Sami się przekonajcie!

View this post on Instagram

bored 🥴

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆👹 (@oliwia.bieniuk) on

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej. Niejednokrotnie informowaliśmy Was o ogromnym podobieństwie córki do swojej zmarłej mamy. Ostatni raz, kiedy informowaliśmy Was o Oliwii, było to za sprawą gdy pochwaliła się nową fotografią. Niebanalną urodą nastolatka tak bardzo przypomina swoją mamę, że patrząc na dziewczynę fani Anny widzą w niej aktorkę – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Choć Oliwia jest jeszcze młodą kobietą, ma dopiero 17 lat i  na razie jej życie skupia się na szkole i wykształceniu to nastolatka coraz częściej pokazuje swój ciąg do modelingu. Wskazują na to coraz to nowsze zdjęcia dziewczyny, na których prezentuje się naprawdę bardzo ładnie!

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej!

Profil Oliwi śledzi ponad 100 tysięcy obserwujących! Nic w tym dziwnego, bowiem córka Przybylskiej bardzo aktywnie prowadzi swój Instagram. W dniu wczorajszym nastolatka pochwaliła się kolejnymi, tym razem profesjonalnymi zdjęciami z sesji fotograficznej wykonanymi przez Front Side Studio!

Na pierwszych z nich Oliwia pozuje na tle kwiecistego fotela i świątecznej choinki oraz sama, na białym tle. Dziewczyna postawiła na prosty strój: biała koszula, czarna kurtka i jeansy z modnymi dziurami.

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej!

Kolejne zdjęcia zrobione są w biało-czarnej kolorystyce. Oliwia pozuje na wysokim hokerze w ciepłym golfie i długim, eleganckim płaszczu oraz masywnych botkach ze zdobieniami.

View this post on Instagram

ciąg dalszy… @front.side.studio

A post shared by 𝕺𝖑𝖎𝖜𝖎𝖆👹 (@oliwia.bieniuk) on

Profesjonalna sesja wykonana przez Artura Dusińskiego zachwyciła fanów Oliwii. W komentarzach wielu z nich komplementuje wygląd nastolatki, nie mogąc oderwać oczu od niebanalnej urody nastolatki. Wśród internautów swój głos zabrała również piękna Natalia Siwiec, komentując najnowsze zdjęcia nastolatki:

„Pięknie kochanie 😘”

My również jesteśmy pod wrażeniem najnowszej sesji Oliwii Bieniuk! Nastolatka idzie w ślady swojej mamy Anny Przybylskiej i rośnie na prawdziwą gwiazdę!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry