Połącz się z nami

Oliwia Bieniuk zabrała głos – mąż Natalii Siwiec jest jej menadżerem?

Oliwia Bieniuk i Mariusz Raduszewski

Z życia gwiazd

Oliwia Bieniuk zabrała głos – mąż Natalii Siwiec jest jej menadżerem?

Oliwia Bieniuk postanowiła odnieść do informacji, które w ostatnim czasie pojawiły się w sieci. Jak się okazuje, nie są one prawdziwe i dotyczą męża Natalii Siwiec – Mariusza Raduszewskiego.

Kilka słów o Oliwii

Oliwia Bieniuk jest córką śp. Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 18-latka od jakiegoś już czasu stara się działać w mediach i sukcesywnie rozwija swoją karierę. Początkowo działała jedynie w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których przeprowadzała kampanie reklamowe. Obecnie profil młodej gwiazdy śledzi prawie 250 tys. osób co jest niezwykle imponującym wynikiem.

W jednej z rozmów Oliwia wyznała, że pragnie rozwinąć się również w branży aktorskiej. Z czasem udało się jej zaistnieć i otrzymała propozycję udziału w filmie Reżysera Życia. Obecnie możemy śledzić taneczny rozwój Oliwii w Tańcu z Gwiazdami, w którym występuje w parze z Michałem Bartkiewiczem.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk ostro oceniona przez jury

Warto również wspomnieć, że Oliwia świetnie radzi sobie na parkiecie, a jej postęp da się zauważyć gołym okiem. 18-latka wraz ze swoim tanecznym partnerem zakwalifikowała się no półfinału, w którym znaleźli się również: Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak.

View this post on Instagram

A post shared by @oliwia.bieniuk

Zobacz także: Oliwia Bieniuk jest zakochana?

Oliwia Bieniuk dementuje plotki

Nie da się ukryć, że udział w tanecznym show niewątpliwie przyczynił się do wzrostu kariery i rozpoznawalności Oliwii. Wiązać się z tym może również zwiększona ilość propozycji współprac, a w takim przypadku może przydać się menadżer.

Na dniach w sieci pojawił się artykuł informujący, że menadżerem Oliwii miał stać się Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec.

Do tych Informacji postanowiła odnieść się sama zainteresowana, która za pośrednictwem swojego Instagrama zdementowała doniesienia. Ponadto poinformowała, że nie ma żadnego menadżera.

Oliwia Bieniuk zdementowała plotki

Spodziewaliście się?

źródło: Instagram Oliwii Bieniuk / Mariusza Raduszewskiego, pudelek.pl

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry