Połącz się z nami

Oliwia Ciesiółka pokazała synka. Po raz pierwszy widać twarz chłopczyka! „ŚOPW”

Oliwia Cieśiółka

Z życia gwiazd

Oliwia Ciesiółka pokazała synka. Po raz pierwszy widać twarz chłopczyka! „ŚOPW”

Na pewno wiele osób czekało na ten moment, aż w końcu młodzi rodzice zdecydują się pokazać swoją pociechę w całej okazałości. Na InstaStory Oliwii Ciesiółki pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć śpiącego w łóżeczku Franka! Zobaczcie! Oliwia Ciesiółka pokazała synka pierwszy raz od jego urodzenia!

Historia Oliwii i Łukasz bez wątpienia nadawałaby się na film romantyczny. Spotkali się po raz pierwszy na ślubnym kobiercu, kiedy zdecydowali się wziąć udział w kontrowersyjnym programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Do finałowego odcinka nie było wiadomo, czy świeżo upieczeni wówczas małżonkowie zdecydują się zostać razem. Niemniej jednak największym zaskoczeniem dla widzów tego formatu była wiadomość o ciąży Oliwii, którą ogłosił Łukasz zaraz po finałowym odcinku.

Oliwia z Łukaszem przywitali na świecie swoją pociechę 26 maja i jak wówczas zaznaczyła Oliwia w swoim poście na Instagramie, był to wymarzony prezent z okazji Dnia Matki:

„Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈”

Następnie na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęciem z Frankiem podzielił się dumny tata –zobaczcie tutaj, a teraz to Oliwia pokazała synka w całej okazałości! Zobaczcie!

Oliwia Ciesiółka pokazała synka!

Młodzi rodzice powoli zaczynają być coraz to bardziej aktywni w swoich mediach społecznościowych. Bez wątpienia udział w programie przysporzył im wielu fanów, którzy z chęcią doglądają ich życia.

Na InstaStory Oliwii pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak Łukasz składa wózek dla Franka.

Dodatkowo przez moment w łóżeczku możemy dostrzec śpiącego maluszka.

„A kiedy Franiu śpi, tata składa mu brykę”– słyszymy na InstaStory Oliwii.

Mamy nadzieję, że częściej Oliwia z Łukaszem będą nas raczyli zdjęciami i nagraniami Franka. Po raz kolejny życzymy im samych cudownych chwil!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry