Połącz się z nami

Oliwia Ciesiółka: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia, Instagram]

Opisy gwiazd

Oliwia Ciesiółka: [wiek, Ślub od pierwszego wejrzenia, Instagram]

Oliwia Ciesiółka to jedna z bohaterek programu Ślub od pierwszego wejrzenia, który jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji o takiej tematyce przed Polaków. Oliwia szybko stała się ulubienicą telewidzów, a w związku z tym zaczęli oni szukać wiadomości na jej temat. Sprawdźmy, co udało nam się ustalić!

Oliwia Ciesiółka: wiek

Dziewczyna pochodzi z Gdańska i tam też mieszka. Ma 25 lat, a na co dzień pracuje jako asystentka w dziele kontroli w Stoczni Gdańskiej. Interesuje się także tematyką urodową, a nawet prowadzi profil, gdzie pokazuje efekty swoich makijaży. Trzeba przyznać, że może pochwalić się niebanalna urodą, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjna.

Oliwa Ciesiółka: Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to program, gdzie emocje udzielają się nie tylko uczestnikom, ale również śledzącym ich losy telewidzom. To już czwarta edycja produkcji, która cieszy się takim samym zainteresowaniem, jak poprzednie. Dziewczyna przyznała, że zgłosiła się tam, aby znaleźć mężczyznę, z którym zwiąże się na resztę życia. Do tej pory trafiała na nieodpowiednich partnerów, którymi musiała się opiekować i na próżno starała się sprowadzać ich na dobrą drogę.

Oliwa Ciesiółka: partner

Po długich analizach ekspertów, dla Oliwi wybrano Łukasza, z którym przez miesiąc będą poznawać się i próbować ułożyć wspólne życie. Co ciekawe, od razu zostali okrzyknięci przez telewidzów najpiękniejszą parą wśród wszystkich edycji programu. O tym, czy udało im się zbudować relacje godną małżeństwa przekonamy się dopiero na koniec sezonu. Jednakże, w sieci pojawiają się plotki, że są ze sobą związani do tej pory.

Oliwia Ciesiółka: Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziemy pod nazwą @modrafrelka. Na chwilę obecną może pochwalić się już ponad 48 tysiącami obserwatorów. Znajdziemy tam zdjęcia ze ślubu i przygotowań do niego, ale także wykonane przez nią makijaże oraz stylizacje. Nagrywa również relacje, aby być w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry