Oliwia Górniak: [kim jest?, wiek, Dance Dance Dance, Roxi Węgiel, Instagram]

22 lutego 2021
Przez: : KS

Oliwia Górniak to przyjaciółka młodej gwiazdy piosenki Roxi Węgiel. Już niebawem, obie zatańczą na parkiecie programu ,,Dance Dance Dance’’. Zanim jednak tak się wydarzy, sprawdźmy, kim jest, ile ma lat i co wiadomo na jej temat!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Oliwia Górniak (@oliwiaxgorniak)

Oliwia Górniak: wiek

Z informacji zamieszczonych w mediach społecznościowych Oliwi, możemy dowiedzieć się, że urodziła się w 2004 roku. W związku z tym, w 2021 roku będzie obchodziła swoje 17. urodziny, a więc jest rok starsza od Roksany. Wiadomo również, że tak jak zwyciężczyni Eurowizji dla Dzieci, pochodzi z Jasła. W sieci można dotrzeć także do informacji, że jest uczennicą liceum ogólnokształcącego w swojej rodzinnej miejscowości. Co ciekawe, dziewczyna na swoim koncie ma już kilka sukcesów jako tancerka. Niewątpliwie, występ w programie telewizyjnym otworzy przed nią wiele furtek, a także sprawi, że stanie się rozpoznawalna.

Oliwia Górniak: ,,Dance Dance Dance’’

Program ,,Dance Dance Dance’’ cieszy się dużą sympatią widzów TVP 2. Trzeba przyznać, że jego oglądalność jest naprawdę imponująca. Już niebawem, na antenę wejdzie trzecia edycja tanecznego show. Jedną z gwiazd, która zdecydowała się wziąć w nim udział jest właśnie Roksana Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Dla Dzieci. Młoda gwiazdka o towarzystwo w parze poprosiła swoją koleżankę Oliwię. Oprócz niech, na parkiecie zobaczymy również Olę Nowak z Damianem Kordasem, Małgorzatę Opczowską i Roberta El Gendy oraz Olgę Łasak i Pawła Cieślaka. Ich zmagania, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję oglądać już od 5 marca!

Oliwia Górniak i Roksana Węgiel

Możemy domyślać się, że Oliwia i Roksana znają się nie od dziś. Między innymi świadczy o tym ich kontakt, który obie chętnie pokazują w swoich social mediach. Możemy być pewni, że ich relacja będzie bardzo pomocna podczas przygotowań do występów.

Oliwia Górniak: Instagram

Oliwia swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @oliwiaxgorniak. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 6,5 tysiąca użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Olak (@oliwiaxgorniak)

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz