Połącz się z nami

Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka! Posypały się gratulacje!

oliwia i łukasz

News

Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka! Posypały się gratulacje!

Para, którą widzowie mogli poznać w czwartej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, przekazała szczęśliwą nowinę. Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka!

Wielki finał sezonu „Ślub od pierwszego wejrzenia” już za nami. W tej edycji poza dwoma szczęśliwie zakończonymi małżeństwami, na fanów show czekał kolejny news!

Dokładnie 22 maja widzowie obejrzeć mogli trzynasty finałowy odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W tym sezonie poznaliśmy trzy pary Agę i Wojtka, Asię i Adama oraz Oliwię i Łukasza, których losy co tydzień przyciągały przed ekrany tysiące widzów. Chociaż odcinki, które oglądać mogliśmy przez ostatnich kilka tygodni, kręcone były dokładnie rok temu, dopiero teraz oficjalnie dowiedzieliśmy się, które małżeństwa przetrwały.

Nie da się ukryć, że związek Oliwii i Łukasza od początku wzbudzał ogromne emocje. Para, która poznała się w dniu swojego ślubu, momentalnie się sobą zauroczyła. Oliwia i Łukasz na własnym weselu jeszcze bardziej się sobie spodobali i nie widzieli poza sobą świata. Chociaż przez wiele tygodni internauci wysnuwali wiele teorii na temat ich związku, dopiero teraz dowiedzieliśmy się, że para nie zdecydowała się rozstać, a co więcej w ich życiu nastąpią kolejne zmiany.

https://www.instagram.com/p/CAgKgwhJXwz/

Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka

Mimo że Oliwia i Łukasz są małżeństwem już od roku, dopiero teraz oficjalnie mogli się pochwalić swoją miłością w mediach społecznościowych. Po emisji finałowego odcinka oboje zdecydowali się opublikować zdjęcia w swoim towarzystwie, zapewniając internautów o swojej uczuciu. Łukasz poszedł o krok dalej i przyznał, że razem z żoną spodziewają się już dziecka.

„Mógłbym pod tym zdjęciem napisać cały poemat na Twój temat, o tym jak bardzo mi na Tobie zależy i jak wiele zmieniłaś w moim życiu, ale żadne słowa nie oddadzą tego jak ważna dla mnie jesteś. Dziękuję Ci za każdą wspólnie spędzoną chwilę, a to wszystko dopiero początek, bo przed nami coś wspaniałego i mimo, że na początku będzie malutkie to dla nas będzie całym światem.

Kocham Cię!”- napisała Łukasz

Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się wiele gratulacji.

„Wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka dla całej Waszej trójki!”

„Gratulacje podwójne!!!”

My oczywiście dołączamy się do gratulacji i młodemu małżeństwu życzymy wszystkiego najlepszego.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry