Połącz się z nami

Oliwia jednak jest z Łukaszem? Ostatnie zdjęcie uczestniczki ŚOPW wiele zdradziło

Oliwia jest z łukaszem

Rozrywka

Oliwia jednak jest z Łukaszem? Ostatnie zdjęcie uczestniczki ŚOPW wiele zdradziło

Jedna z par programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza ogromne zainteresowanie widzów, którzy czekają na informację, czy ich małżeństwo przetrwało. Oliwia jednak jest z Łukaszem?

Ostatnie zdjęcie 24-latki na portalu w mediach społecznościowych wiele zdradziło. A przynajmniej tak twierdzą internauci.

Wielki finał czwartej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” zbliża się wielkimi krokami. W nowej edycji widzowie poznali trzy pary, które poznały się oczywiście w dniu swojego ślubu. Na podstawie zgłoszeń i oceny kandydatów, eksperci dopasowali trzy małżeństwa, która według nich najbardziej do siebie pasują i mają szansę stworzyć trwałą relację.

Poza Agnieszką i Wojtkiem, Asią i Adamem, widzowie na ekranach mogą oglądać Oliwię oraz Łukasza. Nie da się ukryć, że ta para wzbudza ogromne emocje. Widzowie, którzy śledzą odcinki reality-show, z pewnością pamiętają dzień ich ślubu. Zarówno panna młoda, jak i pan młody momentalnie się sobą zauroczyli. Chociaż ich zawiązek napotkał drobne trudności, wydaje się, że z każdym odcinkiem para ma coraz większe szanse na stworzenie prawdziwego małżeństwa. Jedyną przeszkodą jest odległość. Zarówno Oliwia, jak i Łukasz, którzy mieszkają na dwóch odległych krańcach Polski, nie chcieli dotychczas podjąć decyzji o przeprowadzce.

Oliwia jednak jest z Łukaszem?

Odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, które aktualnie oglądać można na antenie TVN7, nagrywane były dokładnie rok temu. O tym, czy małżeństwa, które poznaliśmy na ekranie przetrwały, dowiemy się dopiero w ostatnim odcinku, który wyemitowany zostanie 22. kwietnia. Do tego momentu uczestnicy programu, nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich losy w programie.

Chociaż większość uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, jest aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, próżno tam szukać zdjęć, które zdradzają coś więcej.

Ostatnie zdjęcie, jakie udostępniła Oliwia na swoim Instagramie, wywołało niemałe zamieszanie. Widzowie są przekonani, że związek Oliwii i Łukasz przetrwał, a wywnioskowali to na podstawie ostatniego zdjęcia Oliwii. Dziewczyna dodała fotkę, na której pozuje w koszulce ze znaczkiem firmy, w której pracuje Łukasz. Dodatkowo internauci zwrócili uwagę, że nieprawdopodobnie siedzi w samochodzie męża, a co ważniejsze, obok widać ramię mężczyzny.

„Widać jego ramię, siedzi obok.”

„W dodatku Oliwia jest w samochodzie Łukasza.”

Oliwia ślub od peirwszego wejrzenia
https://www.instagram.com/modrafrelka/

Dziewczyna nie odniosła się do komentarzy spostrzegawczych internautów. Czy Oliwia jednak jest z Łukaszem, przekonamy się już wkrótce.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry