Połącz się z nami

Oliwia Miśkiewicz pokazała chłopaka! Co za miłość!

News

Oliwia Miśkiewicz pokazała chłopaka! Co za miłość!

Oliwia Miśkiewicz pokazała chłopaka! Chociaż wcześniej już podejrzewano, z kim się spotyka modelka, jednak dopiero teraz zdecydowała się go pokazać!

Oliwia Miśkiewicz „Love Island”

Oliwia Miśkiewicz stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie „Love Island”. Modelka zdecydowała się na wyjazd na hiszpańską wyspę, w celu poznania miłości swojego życia. W programie stworzyła związek z Maćkiem. Ich relacja była bardzo burzliwa, jednak równie mocno namiętna. Zakochani sporo się kłócili, jednak ich nieporozumienia zwykle szybko się kończyły. Parze udało się dotrzeć do finału show, zajmując ostatecznie 3 miejsce.

View this post on Instagram

A jak Wam mija weekend? 💖

A post shared by Oliwia Miskiewicz (@miss0liwia) on

Po programie ich relacja jednak nie przetrwała. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Oliwia oskarżyła byłego partnera o nękanie psychicznie. Wyznała wówczas, że przeżywa bardzo trudne chwile i jest pod opieką psychologa.

Oliwia zakochana?

Na szczęścia wszystko wskazuje na to, że Oliwia trudny czas ma już za sobą. Modelka zapomniała już o traumatycznych wydarzeniach i swoim byłym partnerze. Teraz w końcu ponownie się uśmiecha i czerpie radość z życia. Bez wątpienia to zasługa jej nowej miłości.

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że Oliwia nie jest już singielką. Modelka na swoim profilu na Instagramie pokazała tajemnicze zdjęcie dwóch splecionych dłoni. Po tatuażu na dłoni mężczyzny, wywnioskowaliśmy, że nowym partnerem Miśkiewicz jest Sasha, znany z „Top Model” oraz programu „Warsaw Shore”. Modelka jednak do tej pory nie zdradziła, kim jest jej nowa miłość.

Oliwia Miśkiewicz pokazała chłopaka!

Tym razem jednak, modelka pokazała swojego chłopaka. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła filmik z Tik Toku, na którym szaleje ze swoim ukochanym w kuchni. Rzeczywiście nową miłością Oliwii jest model Sasha! Zobaczcie , jakie gorące uczucie ich łączy!

Nie ma wątpliwości, że piękna z nich para! Na filmiku widać, że Oliwia jest bardzo szczęśliwa u boku nowego ukochanego. Życzymy parze powodzenia, by ich związek trwał jak najdłużej!

A Wy, co myślicie o tej relacji?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry