Połącz się z nami

Oliwia Miśkiewicz – uczestniczka Love Island! [wiek,blog]

Opisy gwiazd

Oliwia Miśkiewicz – uczestniczka Love Island! [wiek,blog]

Oliwia Miśkiewicz to uczestniczka nowego programu Love Island. Wyspa miłości. Codzienne odcinki nie pozwolą nudzić się telewidzom w jesienne długie wieczory! Producenci zapewniają, że razem z uczestnikami przeżyjemy niezapomnianą przygodę oraz lato nie całkiem się skończy!

Love Island. Wyspa miłości

W tym programie udział weźmie 10 singli. Pięć kobiet i pięciu mężczyzn, przez sześć tygodni będzie szukało swojej drugiej połówki. Niewątpliwie, może się tam dużo wydarzyć. Żeby nie było zbyt bajkowo, w ich willi w Hiszpanii to telewidzowie będą mieli ostatecznie głos i zdecydują, kto w danym momencie opuszcza program.

Oliwia Miśkiewicz: wiek

Pierwsza uczestniczka, której postanowiliśmy się przyjrzeć urodziła się 3 grudnia 1993 roku. Pochodzi z Torunia. Od zawsze marzyła o karierze modelki. W związku z tym postanowiła wyjechać do Anglii, by tam realizować swoje marzenia. Niewątpliwie jej się to udało. Na swoim koncie ma udziały w pokazach mody znanych projektantów. Dodatkowo, bardzo często uczestniczy w sesjach zdjęciowych dla znanych marek. Ponadto, ma epizodyczne role w kilku filmach.

Oliwia Miśkiewicz: związki

W jednym z wywiadów przyznała, że w swoim życiu była już w kilku poważnych związkach. Po tym, jak jeden z mężczyzn złamał jej serce, zdecydowała, że jak na razie powierzy je jedynie swojemu psu. Jej wymarzony partner powinien być pewny siebie, mądry i opiekuńczy. Jednakże, nie może jej ograniczać i być zazdrosny.

Oliwia Miśkiewicz: blog

Wieloma swoimi sukcesami dzieli się z jej fanami na blogu, którego prowadzi. Jego adres to missoliwia.biz. Znajdziemy tam dużo informacji na jej temat. Oprócz modelingu i aktorstwa uwielbia także podróże. Ona sama przyznaje, że ciężko pracuje nad swoim wyglądem i jest on dla niej bardzo ważny.

Oliwia Miśkiewicz: Instagram

Konto modelki znajdziecie na Instagramie pod nazwą @miss0liwia. Obecnie obserwuje je już 22,5 tysiąca internautów. Jednakże, jesteśmy pewni, że po kilku odcinkach programu ta liczba szybko wzrośnie. Myślicie, że Oliwia znajdzie swoją miłość podczas wakacji w Hiszpanii?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry