Połącz się z nami

Oliwia skasowała zdjęcia z Maćkiem! Nie są już razem?

Oliwia i MAciek love island

News

Oliwia skasowała zdjęcia z Maćkiem! Nie są już razem?

Spostrzegawczy internauci zauważyli, że Oliwia skasowała zdjęcia z Maćkiem. Czyżby para się jednak rozstała? Wszystko wskazuje na to, że w ich związku nie dzieje się dobrze!

Oliwia i Maciek to para, która w programie „Love Island” najszybciej zapałała do siebie uczuciem. Pomimo wielu przeszkód i kłótni na hiszpańskiej wyspie, zakochanym udało się dotrzeć do finału reality-show. Wielu mieszkańców willi nie wierzyła w gorące uczucie tych dwojga. Sugerowali, że Oliwia tylko udaje, że coś czuje do Maćka i wykorzystuje go, by sięgnąć po wygraną w programie. Słowa przyjaciół zasiały ziarno wątpliwości u Maćka, co doprowadziło do poważnego kryzysu pary na hiszpańskiej wyspie. Jednak zakochanym udało się dojść do porozumienia i ostatecznie zostali oficjalnie parą.

Mimo, że Oliwia i Maciek nie wygrali programu, mówili, że dostali coś znacznie więcej- miłość. Po powrocie do Polski, nie odstępowali się na krok. Spędzili wspólnie z rodziną i przyjaciółmi mnóstwo pięknych chwil. Niestety problemy zaczęły się w momencie, kiedy Oliwia poleciała do Londynu.

Na profilach obu wyspiarzy dało odczuć się lekkie napięcie. Maciek wdał sie w niepotrzebne dyskusje z internautami i pozwalał sobie na złośliwe komentarze pod zdjęciami ukochanej. Bez wątpienia mężczyzna nadal nie może poradzić sobie z zazdrością i brakiem zaufania do swojej partnerki.

Para przyznała wtedy, że maja ciężkie dni. Oliwia zasugerowała, że potrzebuje czasu na pogodzenie się z ukochanym. Jednak kilka dni później na profilu modelki pojawił się bardzo romantyczny post, w którym wyznała, że nadal są z Maćkiem razem i bardzo się kochają. Jej piękne słowa skomentował również Maciek, który swoim wpisem skradł serca internautek:

„Kooocham Panią Zagrasz główną rolę w moim życiu?”

Fani pary odetchnęli z ulgą, że kryzys w związku ich ulubionej pary został zażegnany. Jednak ich spokój nie trwał długo.

Oliwia skasowała zdjęcia z Maćkiem!

Czujni internauci zauważyli, że Oliwia pokasowała wspólne zdjęcia z Maćkiem ze swojego profilu na Instagramie!

Pod jednym z jej zdjęć, internautka napisała:

„Usunęłaś zdj z Maćkiem”

Co więcej, gdy modelka poinformowała, że w czwartek wraca do Polski, jedna z internautek zapytała się jej, czy spotka się z Maćkiem. Modelka odpisała:

„może…”


Odpowiedź Oliwii wskazuje na to, że pomiędzy zakochanymi znowu powstał jakiś konflikt. Co więcej, Oliwia przestała obserwować profil ukochanego!

Czyżby para znowu się pokłóciła, czy może to już koniec wielkiej miłości Oliwii i Maćka?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry