Oliwia Sokołowska: [wiek, Love Island 9, partner, Instagram]

28 lutego 2024
Przez: : W.M.

Produkcja przedstawiła już pierwszą uczestniczce, która zamieszka w willi w nowym sezonie Love Island, w którym szukać będzie swojej drugiej połówki. Kim jest Oliwia z Love Island 9? Ile ma lat, co robi na co dzień i jakiego mężczyzny szuka?

Oliwia Sokołowska: wiek

Oliwia z Love Island 9 ma 28 lat i na co dzień pracuje jako nauczycielka przedmiotów zawodowych. Nowa islanerka, która zamieszka w hiszpańskiej willi z nadzieją, że to właśnie w programie pozna mężczyznę, z którym będzie mogła stworzyć udany związek oparty na miłości, sama o sobie mówi, że wydaje się delikatna, jednak jak trzeba, potrafi pokazać pazur.

Oliwia Sokołowska: partner

Nowa uczestniczka Love Island od pewnego czasu jest singielką. Do programu Love Island zgłosiła się nie tylko po to, aby przeżyć wielką przygodę, ale przede wszystkim, aby poznać swoją drugą połówkę.
Oliwia zdradziła, że szuka otwartego na miłość mężczyzny, który nie chce się wyłącznie zabawić, a poważnie myśli o związku.

Czy Oliwia z Love Island 9 na Wyspie Miłości pozna odpowiednią dla siebie osobę, z którą połączy ją szczere uczucie? Przekonamy się już niebawem.

Love Island 9

Wierni fani czekali na powrót swojego ulubionego randkowego reality-show. 9 sezon Love Island pojawi się na ekranach już 4 marca 2024 roku.

Odcinki programu oglądać będzie można od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:00 na antenie TV4. Program ponownie poprowadzi Karolina Gilon.

Oliwia z Love Island 9, fot. Instagram

Oliwia z Love Island 9: Instagram

Oliwia jak większość uczestników programu Love Island aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Oliwii internauci znaleźć mogą pod nazwą @olisokolowska.
Na profilu uczestniczki Wyspy miłości nie brakuje zdjęć. Aktualnie jej konto obserwuje ponad 1 tys. obserwatorów, ale jesteśmy przekonani, że po udziale w reality-show liczba ta wzrośnie.

Oliwia jest pierwszą przedstawioną przez produkcję uczestniczka nowej 9 edycji Love Island. Pod postem, w którym pokazano sylwetkę 28-latki, pojawiło się wiele komentarzy, a internauci są zachwyceni jej urodą.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej