Połącz się z nami

Oliwia z „Love Island” i Kamil z „Big Brothera” znają się! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

News

Oliwia z „Love Island” i Kamil z „Big Brothera” znają się! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

Z początkiem września swoje premiery miały programy, które bez wątpienia są hitem poszczególnych stacji. TVN po raz drugi postawił na „Big Brothera”, natomiast Polsat w swojej jesiennej ramówce pokazał nowy format „Love Island. Wyspa Miłości”. Dwie stacje, różne programy, a wszystko wskazuje na to, że dwie osoby biorące w nich udział znały się wcześniej! Oliwia z „Love Island” i Kamil z „Big Brothera” znają się!

Oliwia z „Love Island”

Oliwia Miśkiewicz to jedna z kobiet, która zdecydowała się na udział w dosyć kontrowersyjnej produkcji. W programie biorą udział single, którzy zamieszkują piękną willę na egzotycznej wyspie. Uczestnicy nie mają kontaktu ze światem zewnętrznym, a każdy ich ruch śledzą kamery. Muszą wykonywać zadania z innymi osobami, z którymi muszą łączyć się w pary. Osoba, która nie znajdzie sobie partnera, odpada z programu.

Oliwia od wielu już lat mieszka w Londynie. Bierze tam udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych, niekiedy bardzo odważnych. Jej zdjęcia na Instagramie ociekają nagością, a więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ!.

Jak możemy się dowiedzieć, na swoim koncie ma również role w takich filmach jak: „Johnny English Strikes Again”, „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”czy „Pokemon Detective Pikachu”.

Lecz co ma wspólnego z Kamilem Lemieszewskim, który aktualnie znajduje się w domu Wielkiego Brata?

Kamil z „Big Brothera”

Kamil Lemieszewski to jedna z osób, która weszła do domu Wielkiego Brata. Jest on na pewno kolorową postacią. Tak samo, jak Oliwia przyjechał z Londynu. 36-latek to prawdziwy człowiek orkiestra. Dla niego szaleństwo to norma. Pracował jako kaskader, statysta, cyrkowiec czy barman. Tak samo, jak Oliwia i w jego przypadku nie brakuje epizodów w znanych produkcjach takich jak: „Król Artur”, Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny – historie”.

Jak możemy również zauważyć, Kamil wraz z Oliwią razem mieli krótkie epizody w filmie „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”.

Czy to właśnie z tej produkcji się znają?

Oliwia z „Love Island” i Kamil z „Big Brothera” znają się! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

Na profilu Oliwii w mediach społecznościowych, oprócz wielu jej zmysłowych zdjęć znajdziemy i takie, na którym pozuje właśnie z Kamile Lemieszewskim!

Kamil na zdjęciu pozuje bez swoich okularów i w nieco bujniejszej czuprynie. Jak widzimy, nie daleko pada produkcja Polsatu od produkcji TVN, a ta dwójka doskonale się znała już dużo wcześniej!

W komentarzach pierwsi fani „Love Island” i „Big Brothera” również zauważyli, że na zdjęciu jest właśnie Oliwia i Kamil.

„Ona w ‚LOVE ISLAND’ – On w ‚BIG BROTHER’ ?”

„no właśnie też to teraz zauważyłam ?on tam ma okulary?”.

Czy Oliwia i Kamil wzięli razem tylko udział w sesji zdjęciowej? A może znają się dużo lepiej i każde z nich teraz próbuje swoich sił w polskich reality-show, co jest dobrym pomysłem na większy rozgłos i wypromowanie się?

Wiedzieliście, że ta dwójka się zna?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry