Połącz się z nami

Oliwia z „Love Island” zaskoczyła kolejną metamorfozą – „Mega wyszło”

Oliwia Miśkiewicz zaskoczyła metamorfozą

Moda i uroda

Oliwia z „Love Island” zaskoczyła kolejną metamorfozą – „Mega wyszło”

Oliwia Miśkiewicz często eksperymentuje z wyglądem swoich włosów. Efekty ostatniej wizyty u fryzjera bardzo przypadły do gustu jej fanom.

Love Island 1

Reality-show Love Island. Wyspa Miłości zadebiutowało w polskiej telewizji na początku września 2019 roku. Program, do którego zgłaszają się single i singielki, którzy w na oczach milionów widzów szukają miłości, szybko stał się wielkim hitem stacji Polsat. Pierwszą polską edycję Love Island wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, którzy jeszcze przez pewien czas po powrocie do Polski tworzyli związek. Mimo że wiele par, które poznało się w programie, próbowało stworzyć relacje także poza programem, ostatecznie w pierwszej edycji Wyspy Miłości nikomu nie udało się odnaleźć prawdziwego uczucia.

Kilka tygodni temu głośno było o rozstaniu Moniki Kozakiewicz i Pawła Tyburskiego, któremu po kilku miesiącach była uczestniczka Love Island udowodniła niewierność.

Zobacz także: Monika i Paweł z Love Island będą jeszcze razem?

Oliwia Miśkiewicz przeszła metamorfozę

Jedną z uczestniczek pierwszej edycji Love Island. Wyspa miłości była Oliwia Miśkiewicz. Atrakcyjna blondynka wzbudzała zainteresowanie zdecydowanej większości męskiej części uczestników. Ostatecznie Oliwia stworzyła związek z Maciejem i para dostała się nawet do finału. Decyzją widzów Oliwia i Maćkiem zajęli trzecie miejsce, a związek tej pary rozpadł się niedługo po powrocie do Polski.

Udział Oliwii w popularnym randkowym programie sprawił, że 27-latka zyskała sporą popularność. Mimo, że Miśkiewicz zakończyła już swoją przygodę z reality-show, aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dzięki któremu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Ostatnio Oliwia postanowiła pochwalić się efektami wizyty u fryzjera. Nowy kolor włosów bardzo spodobał się jej obserwatorom.

„ten kolor pasuje do Ciebie najbardziej! Mega wyszło”

„Ale piękne, zdrowe włosy”

„Piękny kolor super wyglądasz” – pisali internauci

Oliwia Miśkiewicz zaskoczyła kolejną metamorfozą
Nowa fryzura Oliwii z Love Island

My zgadzamy się ze zdaniem fanów Oliwii. Nowy kolor włosów zdecydowanie pasuje do 27-latki. A jak Wam podoba się kolejna metamorfoza Oliwii z Love Island?

źródło: Instagram Oliwii z Love Island

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry