Połącz się z nami

Oliwier Szot: [wiek, piosenki, The Voice Kids, Instagram]

Opisy gwiazd

Oliwier Szot: [wiek, piosenki, The Voice Kids, Instagram]

Oliwier Szot to młody wokalista, który ogromną popularność zyskał po występie w jednym z najbardziej lubianych programów telewizyjnych. Mimo, że jest bardzo młody, nie da się zaprzeczyć stwierdzeniu, iż ma naprawdę wielki talent. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

🦋☁️🖤 @olivierszot_official ° #olus#olivierszot_official#oliwierszot#polishboy#instaboy#slodziak#instagood#smile#poland#me#love#followme#fanpange#thevoicekids#tvk#nowosielec#sing#summer#happy#friends

Post udostępniony przez ☆ᴏʟᴜś☆ (@oliwier__szot_fp_2)

Oliwier Szot: wiek

Dla wielu osób może być to duże zaskoczenie, ale okazuje się, że ma dopiero 11 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Nowosielca, wsi położonej w województwie podkarpackim. Dla nikogo zaskoczeniem nie będzie fakt, że największą pasją Oliwiera jest śpiew. W tym kierunku kształci się w Niżańskim Centrum Kultury  w swojej rodzinnej miejscowości. Sam ćwiczy przy każdej możliwej okazji. W przyszłości chciałby zostać śpiewającym aktorem. Trzeba przyznać, że jest na dobrej drodze, aby za jakiś czas spełnić swoje plany.

Oliwier Szot: piosenki

Oliwier niejednokrotnie brał udział w konkursach wokalnych, których z resztą często zostawał faworytem. Chłopiec jest prawdziwym wulkanem energii, co z chęcią wyraża na scenie. Zakwalifikował się nawet do Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej dla dzieci. Możemy domyślać się, że konkurowanie ze zdolnymi młodymi wokalistami z całej Polski było dla niego wielkim wydarzeniem.

Oliwier Szot: The Voice Kids

Program ,,The Voice Kids’’ cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Rywalizacja w edycja, w której wystąpił Oliwier była na naprawdę wysokim poziomie. Od pierwszej chwili, kiedy tylko pojawił się na scenie, zdobył serca widzów. Podobnie zachwyceni byli jurorzy. Chłopiec zdecydował się dołączyć do zespołu Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie udało mu się dotrzeć aż do finałowej trójki. Po udziale w muzycznym show nie osiadł na laurach i nadal rozwija się wokalnie.

Oliwier Szot: Instagram

Młody wokalista prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @olivierszot_official. Na chwile obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 4,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry