Połącz się z nami

„One Night Squad”: Prowadząca Aleksandra Sworowska miała już kontakt z telewizją! Tego mogliście o niej nie wiedzieć

Aleksandra Sworowska - kariera prowadzącej One Night Squad

Z życia gwiazd

„One Night Squad”: Prowadząca Aleksandra Sworowska miała już kontakt z telewizją! Tego mogliście o niej nie wiedzieć

Aleksandra Sworowska poprowadzi nowy program One Night Squad, w którym zobaczymy plejadę gwiazd reality-show. Co ciekawsze, gospodyni nowej produkcji wcześniej pracowała w programach, z którymi nigdy byście jej nie połączyli. Zobaczcie, czego mogliście o niej nie wiedzieć!

One Night Squad – nowy program

Już dziś, 28 maja widzowie są świadkami nowej produkcji. Na egzotycznym Zanzibarze zobaczymy zmagania największych gwiazd reality-show. Do grona tego należą uczestnicy różnych edycji Warsaw Shore, w tym Damian Zduńczyk, Piotr Polak, Anastasiya Yandaltsava, Hotel Paradise – Ania Adamczyk, Ata Postek, Love Island – Mikołaj Jędruszczak, Adrianna Śledź czy innych programów, jak Big Brother – Magda Wójcik i Top Model – Michał Baryza.

Program ten będzie wyjątkowy ze względu na zasady i charakterystykę. Uczestnicy znajdą się w nowych, niełatwych dla siebie warunkach. Co ciekawsze, będzie to dla nich całkowite zaskoczenie. Jak sobie poradzą? Tego dowiemy się już dziś w premierowym odcinku!

View this post on Instagram

A post shared by One Night Squad (@onenightsquad)

Prowadząca – Aleksandra Swarowska

Prowadząca nową produkcję One Night Squad to osobowość, która od lat działa w polskiej telewizji. Jak powszechnie wiadomo, jest dziennikarką, reporterką i producentką. Choć jej nazwisko może nic Wam nie mówić, jest to bardzo mylące bowiem Aleksandra ma już na swoim koncie udziały w kilku programach telewizyjnych.

Aleksandra Sworowska niejednokrotnie pracowała przy dużych programach rozrywkowych w polskiej telewizji. Mało kto wie, że była ona reporterką w Hotelu Paradise, a również pracowała za kulisami Kuby Wojewódzkiego. Co ciekawsze, Aleksandra działała również przy takich programach jak Top Chef i Milionerzy – jednak z drugiej strony kamery.

Dziennikarkę możecie jednak kojarzyć, z Newonce.radio, gdzie jej audycje cieszą się wielkim powodzeniem.

Spodziewaliście się?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry