Open’er Festival 2020 – wiemy kto wystąpi!

7 października 2019
Przez: : al.sobieraj

Mimo, że Open’er Festival 2020 odbędzie się dopiero w lipcu, to organizatorzy postanowili uchylić rąbka tajemnicy i zdradzili kilka nazwisk. Kto tym razem wystąpi na wszystkim znanej już scenie w Gdyni?

Open’er Festival 2020 artyści

Z roku na rok jest tak samo głośno o Open’erze. W mediach społecznościowych aż huczy od komentarzy. Internauci również komentują nadchodzącą, już dziewiętnasta edycję festiwalu. Organizatorzy postanowili zdradzić kilka nazwisk gwiazd, które będziemy mieli przyjemność zobaczyć za ponad pół roku. Mimo, że nie znamy wszystkich artystów, to krążą spekulacje o tym, że Open’er zmienia swój charakter. Czy przyszłoroczna impreza ściągnie rekordową liczbę fanów?

Open’er Festiwal 2020 – kto wystąpi?

W przyszłym roku będziemy mieli przyjemność zobaczyć popową wokalistkę Taylor Swift. Fani jej muzyki są wniebowzięci. Natomiast zwolennicy bardziej alternatywnej muzyki z pewnością ucieszą się z informacji, że na scenie w Gdyni zagra Thom Yorke. Organizatorzy potwierdzili uczestnictwo lidera zespołu Radiohead, który wystąpi ze swoim projektem Tomorrow’s Modern Boxes.

View this post on Instagram

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift)

Taylor Swift
Thom Yorke na Open’er Festival 2020

Taylor Swift na Open’er Festival 2020

Amerykańska piosenkarka oraz autorka licznych tekstów zagości na polskiej scenie w Gdyni! Zaczęła pisać piosenki w wieku już 10 lat. Zaledwie rok później wygrała lokalny konkurs talentów, co zagwarantowało jej występ przed Charliem Danielsem. W wieku 14 lat zauważył ją Scott Borchette. Dzięki temu wydarzeniu podpisała kontrakt z wytwórnią Big Machine.

Open’er Festival

To kultowy już festiwal muzyczny, który od 2003 roku odbywa się w Gdyni. Pierwsza jego edycja miała miejsce w Warszawie, wtedy jednak nosił nazwę Open Air Festival. Organizatorem jest Alter Art. Na samym początku była to impreza jednodniowa, lecz wraz z rosnącym sukcesem, postanowiono wydłużyć czas trwania do dwóch dni, a następnie aż do trzech! Jubileuszowa edycja odbyła się w 2011 roku. Urodziny obchodzono hucznie, nie obyło się bez wspólnego jedzenia tortu, wspaniałych fajerwerków, a także koncertu wspaniałych gwiazd – Prince’a oraz Coldplay. Co więcej, wydano również okolicznościowy album: “Open’er Dekada“.

Taylor Swift na Open’er Festival 2020

źródła zdjęć: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz